Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

mrokasia 15:31, 22 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Słabo z tym deszczem u Ciebie. U mnie nieźle popadało choć liczyłam na więcej.
Kalendarz księżycowy to wyższa szkoła jazdy .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 17:44, 22 maj 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja tak połowicznie się do księżycowego stosuję. Nów i pełnia odpadają, ale poza tym działam po swojemu.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Rumianka 17:47, 22 maj 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Ja na pęłnię zawsze psioczę, bo mi "Łysy" spać nie daje...Za daleko, by dorzucić w niego kamieniem...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Agatorek 18:59, 22 maj 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Pierwsze słyszę o kalendarzu księżycowym do wysiewów. Ale u mnie do warzywniaka jeszcze daleka droga .

Trzymam kciuki za deszcz. U mnie popadało w nocy z piatku na sobotę i w sobotę po południu. Ale i tak podlewałam moją szkółkę, bo tam trochę pod dachem i pod ścianą, więc do wszystkich roślin nie dochodzi.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Johanka77 19:12, 22 maj 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Zegar słoneczny, kalendarz księżycowy, wróżka zębuszka i takie tam…
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 21:50, 22 maj 2022


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Niniejszym uprzejmie donoszę, że w ubiegłym tygodniu przeczytałam Twój wątek "od deski do deski". Oczywiście daję lajka Działowi Technicznemu za kompostownik", za cudny T-Shirt, ogrodowe zaangażowanie.
Piękną masz działkę, klimatyczną, z urokliwym drewnianym domkiem. Będzie piękny ogród
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Mgduska 22:37, 22 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Hej, Daga, u mnie jednak też były przymrozki. Oberwały trochę pomidorki - trzy wsadzone na rabaty luzem. Zatrzymały się i wyglądają na obrażone. Trzy, które wsadziłam do donic, stojące przy chałupce, wyglądają dobrze. Tak to jest. Nie wierzyłam w przymrozek, to teraz mam
____________________
Sałatka pokrzywowa
Magara 22:55, 22 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Zana napisał(a)
Niniejszym uprzejmie donoszę, że w ubiegłym tygodniu przeczytałam Twój wątek "od deski do deski". Oczywiście daję lajka Działowi Technicznemu za kompostownik", za cudny T-Shirt, ogrodowe zaangażowanie.
Piękną masz działkę, klimatyczną, z urokliwym drewnianym domkiem. Będzie piękny ogród


Anula Ty istniejesz
Staram się nie cytować, ale musiałam, po prostu musiałam
Super, że wróciłaś, mam nadzieję, że i do swojego wątku również. Mam jakiś problem z powiadomieniami, muszę się przebić
Za pochwały wszystkie dziękuję
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 23:09, 22 maj 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Sylwia - u nas dalej też nic. Dziś ładna pogoda, nie upalnie, bez wiatru. Super, tylko sucho...

Haniu - prezent od sąsiadki to niespodzianka, zupełnie tej rośliny u niej nie pamiętam z poprzedniego sezonu - ma kwitnąć na niebiesko Kalendarza księżycowego za nic nie wyrzucę, bardzo mnie motywuje i dobrze organizuje czas

Jola - może są różne te kalendarze? Ja z tego jestem zadowolona, różne opcje i terminy ma

Mrokasiu - na deszcz dalej liczę A kalendarz to wcale nie wyższa szkoła jazdy - są obrazki Wtedy siać, wtedy nie siać Opisy też są

Lucy - no widzisz Ja przyzwyczajona do wykonywania poleceń - mówią siać to sieję A nie, że może jutro, bo nie mam czasu, a może pojutrze bo inna robota. Siać to siać, spinam co trzeba i do roboty

Rumianko - a ja Łysego bardzo lubię Jakiś czas temu pojawił się na naszych działkach pomysł, żeby oświetlenie "uliczne" zrobić. Mam nadzieję, że do tego nigdy nie dojdzie Zabrałoby to cały urok nocy, razem z Łysym w każdej fazie i gwiazdami.

Aga - kalendarz księżycowy mówi też kiedy ryby łowić, zbierać grzyby i ogarniać pasiekę Nie samymi wysiewami człowiek żyje

Johanka - czarny kot też przychodzi, wróżka zębuszka szczęśliwie mnie omija Oby jak najdłużej, zęby się przydadzą jeszcze

Magda - no przymrozek nie był fajny, strat mam więcej niż myślałam Dziś ma być w nocy znowu 3, ile przy gruncie - strach się bać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 08:25, 23 maj 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Nic nie padało? Oj, a u nas tak ładnie lunęło w sobotę.
Ja w piątek wieczorem podlewałam już kranówką, nie było wyjścia, ale trochę teraz mamy deszczówki na zapas, a podobno ma jeszcze 'popadywać', może wreszcie dojdzie do Ciebie.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies