Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Magara 00:24, 24 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Z kronikarskiej powinności wrzucę jeszcze foto dokumentację zakupów cebulowych (sama sobie przypominam, że mam jeszcze sryliard cebulek z tego co sadziłam do donic rok temu - chwilowo nie chcę o tym pamiętać )

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:27, 24 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
I to by było na tyle
Grzybów nie wspomnę bo malizną pachnie, ale niech będą fotki dla przypomnienia

____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:28, 24 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Udanego weekendu Wam życzę Każdemu wg potrzeb
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Martka 01:00, 24 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magara napisał(a)
Oto nowy judaszowiec, kupiony jako Forest Pansy, specjalnie dla niecierpliwej Martki



A tu tenże nowy judaszowiec w naszym "nieoczywistym" szpalerze (największa, przy płocie - wiśniośliwa, za nią mały n/n judaszowiec, następna Kiku Shidare Zakura, no i Nowy FP
Z uwagi na moją wrażliwość oraz fakt, że szpaler jest pomysłem Małżonka - proszę o łagodne komentarze


W zamyśle ma to wszystko urosnąć i przesłonić budowę na kolejnej kupionej działce... Niech ten zamysł "nieoczywistość" szpaleru tłumaczy


O! Niecierpliwa, bo nie znacie dnia ani godziny, więc gdyby coś, to wiesz, pozbawiłabyś mnie doznań. Ale teraz to nieaktualne. Ujrzałam! Zachwyciłam się! O porze dla mnie nieoczywistej więc podwójnie się liczy Niech rośnie FP i cała reszta, bo potrzeba jest! A taki mieszany szpaler nie jest nudny, nie ma problemu, gdy coś … nie użyję słowa „wypadnie”, ale gdy choćby wolniej niż reszta będzie rosło Bardzo ładna rabata powstaje, Magaro, z cicha bęc i taki kawał roboty zrobiony! I cebule nabyte Ruch w interesie jest! Na koniec podkreślę, że szpaler podoba mi się bardzo, a na punkcie FP zupełnie oszalałam i będę męczyła regularnie o zdjęcia od wiosny począwszy
antracyt 09:08, 24 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11678
Magara napisał(a)
Z kronikarskiej powinności wrzucę jeszcze foto dokumentację zakupów cebulowych (sama sobie przypominam, że mam jeszcze sryliard cebulek z tego co sadziłam do donic rok temu - chwilowo nie chcę o tym pamiętać )


Kolorystyka iście patriotyczna
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 09:38, 24 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Nowy judaszowiec bardzo mi się podoba i nowa rabata, też
Tylko nie widzę różnicy w zapłociu, co usunął nowy właściciel?
____________________
Helen - Hortensjowo
Basieksp 11:58, 24 wrz 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10263
Bardzo ładny ten judaszowiec miłego jesiennego weekendu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:59, 24 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Martka - Ty to potrafisz człowieka wytłumaczyć a drugiego pocieszyć jak mało kto

Zuza - a wiesz, że mi się kolorystyka patriotyczna w oczy nie rzuciła No ale skoro wyszło jak wyszło to chyba będę sadzić tulipany 11 listopada Termin odległy, odpowiada mi

Helen, Basia - dzięki w imieniu judaszowca i nasadzeń
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magara 00:14, 25 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6687
Specjalnie dla Helen (dla własnej pamięci niestety też), różnice w zapłociu wschodnio-południowym

Niedawno jeszcze było tak jeżeli chodzi o tło widokowe:


Dziś jest tak:



Niby nic złego się nie stało... Sąsiad pousuwał gałęzie z sosen i zrobił trochę "porządków". Jego prawo. Fajnie by było wiedzieć po co to zrobił, ale chyba to jest wiedza tajemna
Helen - mam teraz widok na mobilną umywalnię sąsiada w postaci starej miski posadowionej na sosnowych gałęziach oraz na inne atrakcje, które sąsiad zapewnia Pisałam o tym jakiś czas temu, nie będę Was zanudzać
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 07:34, 25 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Faktycznie, byłaś mocniej zasłonięta. Miejmy nadzieję, że roślinność szybko nadrobi. A może jakieś drzewko by się tam przydało?

O ekscesach czytam, nawet na głos eMowi
Nie zazdroszczę
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies