Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Magary Dramaty z Rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Magary Dramaty z Rabaty

Helen 05:39, 21 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8318
Daga, koniecznie wrzuć fotki po posadzeniu, to są piękne drzewka
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 08:23, 21 wrz 2022


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magara napisał(a)
Dwa tygodnie temu dumałam nad kupnem judaszowca Forest Pansy. Dumałam, nie kupiłam, żałowałam.
Dziś ponownie pojechałam na osławione "Kowale" (trójmiejskie dziewczyny wiedzą gdzie ).
No i ten judaszowiec tam nadal stał. I czekał. Chyba na mnie bo Dorii go nie kupiła
Ostatnia sztuka. Bidak samotny. Grzech było nie zabrać do domu i nie uwierzyć w przeznaczenie


Całkiem możliwe, że też na niego patrzyłam. Czekał na Ciebie, jak nic
____________________
Sałatka pokrzywowa
sylwia_slomc... 11:59, 21 wrz 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
No przeznaczenie jak nic U nas wczoraj wreszcie przelotnie padało cały dzień na ile cm wilgoci w glebie się to przełoży nie wiem bo wieje cały czas, a wiatr od razu suszy.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Martka 22:14, 21 wrz 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Judaszowiec? Ktoś tu kupił judaszowca? Ktoś tu wrzuci fotkę? Nie wiem, na czym to polega, ale bardzo mnie ta wiadomość uradowała!
Magara 00:16, 22 wrz 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6675
Helen - sadzone będzie może jutro Trochę pokazać się boję Nowy judaszowiec jest jako czwarty. W szpalerze. W którym nic nie pasuje do niczego, ale ma być przesłoną przed kolejną budową

Magda - jak się na niego nie skusiłaś, Dorii po niego nie pojechała, to faktycznie chyba na mnie czekał

Sylwia - U nas pada niby non stop od dobrego tygodnia. Ale robiłam kilka przesadzanek drobiazgów na rabatach pod drzewami i stwierdzam, że jest tam tak sucho jakby deszczu nie było

Martka - TAK Judaszowiec kupiony I jeszcze jeden przesadzony wbrew zaleceniom Ale żyje Dziwny to będzie szpaler, optycznie już mnie boli, mega kłopot będzie dla Pana Szambelana, ale Małżonek ma plan Aż chce mi się powiedzieć: "Egon, klawo jak cholera" I zapłakać Piękne to były czasy kiedy Małżonek się nie wtrącał w nasadzenia...


____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Joku 10:23, 22 wrz 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12147
Podpisuję się obiema rękami pod ostatnim zdaniem . Mój M na szczęście krótko wtrącał się do moich planów ogrodowych, potem mu przeszło. A nasze upodobania były całkiem odmienne.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Helen 11:26, 22 wrz 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8318
U mnie też się krótko wtrącał, na szczęście
Jest nadzieja
____________________
Helen - Hortensjowo
antracyt 12:12, 22 wrz 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11674
Mój się przeważnie nie wtrąca, ale potem marudzi, że coraz więcej zawijasów musi podczas koszenia robić. Zaczęłam go wobec tego pytać o posadzenie tego czy owego w różnych miejscach, ale w taki sposób, żeby "sam" wybrał upatrzone przeze mnie miejsce. Szybko się zorientował, ale dla wspólnej uciechy udaje, że długo się zastanawia i wybiera
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gosialuk 17:01, 22 wrz 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5265
Daga jestem na bieżąco.
Też oglądałam judaszowca, ale jednak się nie zdecydowałam. U mnie nie ma zacisznych miejsc.
Ten twój był ci pisany.
Twój mąż rozwija się ogrodowo, więc może wszystko pójdzie w dobrym kierunku.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gruszka_na_w... 21:06, 22 wrz 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
Grzyby są, judaszowiec jest- przepiękne zakończenie letniego sezonu w ogrodzie.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies