Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodnik mimo woli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnik mimo woli

Igor 10:42, 28 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 236
Witaj Aniu
Nie widziałem jeszcze takiego pięknego perukowca. Cały dosłownie w perukach.
Masz bardzo dużo miejsca na nowe nasadzenia. I to takie, które najbardziej lubię.
Jeżówki, liliowce i żurawki . Będę podpatrywał jak przebiegają pracę. Tym czasem przyszła prawdziwa zima , u mnie -15* nad ranem.
____________________
Bogdzia 11:13, 28 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
No Ania wręczam Ci (wirtualnie) berło Królowej Fotografii . Takiego okaza to ja mam tylko na drzewie i na płocie, ale nie w akcji. To jest jastrząb- piekne zdjęcie , choc krwawe. Ja mam podobne ale nie jastrzębia tylko mniejszego od niego choc zupełnie podobnego krogulca. Później wstawię. No jak złapał wrone to nie ma co rozpaczac .Ale miałaś super refleks że zdążyłaś zrobic, no i podziwiam u Ciebie tą różnorodnośc ptaków, w tak krótkim czasie tyle gatunków. Ten żółty to kulczyk albo trznadel, dokładnie nie wiem. Też są śliczne zółte jak wielkanocne kurczaki, no i grubodziób już na stałe zagościł. Super. Fotografuj dalej. Jak tak dalej pójdzie nie będziesz miała czasu na pracę. Gratuluję Ci szczególnie tego zdjecia z jastrzębiem- jest super.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Wieloszka 11:20, 28 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Aniu, piękne zdjęcia ptaków robisz! To już jest Was dwie z Bogdzią - ogrodowiskowe specjalistki od fruwających
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Mala_Mi 12:04, 28 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Niestety berło słusznie należy się Bogdzi za fotografie i za wiedzę, potem mojemu M (jastrzębia on wypatrzył, ja tylko miałam aparat na biurku więc ja cykałam ) i on też robi foty ....... i pozostało sie trzecie miejsce.... też pudło medalowe..pakuję się na nie za umieszczanie zdjęć na formu. A co I czekamy na kolejnych fotomaniaków..... już takich widziałam na ogrodowisku
Berła rozdane.... hymn odśpiewany... i wracam do tego co zwykle.
Dzieki Igorku za uznanie dla mojego perukowca A to podziękowanie od niego A raczej od niej, bo to dziewczynka Młoda dama
A to on.... pan perukowiec...niestety strojny tylko na czubku.... może ma też za dużo cienia.. gdyby był taki jak dama, to nic tylko zagwizdać

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Bogdzia 12:47, 28 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aniu, piękne masz wszystkie rośliny i perukowce też, a ten jeden szczególnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
agniecha973 12:57, 28 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Ale tu dużo czytania! I jak ciekawie. Mówicie,że takie cudne ptaszki u nas są? U mnie tyko sikorki, wróble, sroki, sójki i trochę drapieżnych. A kiedyś stanęłam oko w oko z jakimś drapieżnikiem. Podeszłam do balkonu i stanęłam jak wryta, na poręczy siedział jakiś młody ptak drapieżny. Obrócił głowę o 180 stopni popatrzył mi w oczy i odfrunął. Czuję to spojrzenie na sobie do dziś Aha i często latają po moim niebie jakieś krzyczące drapieżniki. Zadzieram do góry głowę, bo mi się wydaje, że kaczkę słyszę, a tu wysoko coś krąży. Nie wiem może to jakieś pustułki.
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Mala_Mi 13:44, 28 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

U mnie tyko sikorki, wróble, sroki, sójki i trochę drapieżnych


wcale na tę ilość nie powiedziałabym, że tylko....
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 14:19, 28 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A tak mój pies prosi Pana o wyjście na spacer:



Bierz Pan czapkę bo mróz na dworze i lecimy.....


No i polecieli

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgocha1960 14:31, 28 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Mądry piesio,moje stoją przy drzwiach tarasowych i głosem swoim domagają się,żeby je wypuścic.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Bogdzia 15:16, 28 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Bardzo sympatyczny i mądry piesek. Umie tak grzecznie prosic.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies