Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

ewa004 16:51, 20 cze 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Twoja werbenka już taka wielka ??? moja taka tyci zakwitnie mi jeszcze w tym roku ?
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
jolka 16:59, 20 cze 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Heritage zachwyca, pozostałe różyczki też śliczne
A u mnie zaczynają polecone przez Ciebie lariski.
Pozdrowienia zastawiam


____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
majkel0326 13:27, 21 cze 2014


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Wpadlam w odwiedziny, a tu tak kwitnąco! Pięknie A lawendowy lan cudowny... Pozdrawiam Monika
____________________
Maja - Moje roślinki
monitka 22:58, 25 cze 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
AlKa no to się cieszę że werbena rośnie. U mnie taka gęstwina siewek że szok...muszę trochę powyrywać bo mi róże zagłuszą.

Ewa tylko ta co przezimowała to wielka i kwitnie. Reszta mała ale da radę. Nie przejmuj się powinna zakwitnąć

Jolu odpozdrawiam róże są śliczne, lubię je bardzo Mam nadzieję że Larisska stanie na wysokości zadania i cię nie zawiedzie w oczekiwaniach

Maju miło Cię widzieć po tak długiej nieobecności Lawenda teraz szaleje i cieszy oko i nos. Cieszy podwójnie bo z własnego chowu
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Madzenka 00:26, 28 cze 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Masz wszystkie moje różane chciejstwa w kolorze posredniego rózu. Jak sie sprawuje pomponella, heritage i leoś?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monitka 00:34, 28 cze 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Leosia w zeszłym roku dopadł mączniak ale w tym chyba chce mi zrekompensować zeszłoroczne braki bo pąków ma tyle chłopak że szok
Pomponelka w zeszłym roku mizernie kwitła dopiero teraz pokazuje na co ją stać. Heritage tak samo, rozkrzewiła się i szaleje
Teraz czekam na nową angielkę Claire Austin ale to inna tonacja z drugiej różanki w ecru w połaczeniu z kocimiętką i perowskią. Zobaczymy jak się będzie sprawowała
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
AniaK 13:12, 28 cze 2014


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Piękne te Twoje róże i w połączeniu z lawendą i z przywrotnikiem. Jak masz za dużo siewek werbeny, to ja chętnie przyjmę, bo u mnie aż jedna wzeszła.
Mogę już wsiadać w samochód
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
Jagodaa 14:13, 28 cze 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Tyle dni spóźnienia z oglądaniem tak cudnych widoków. Śliczne kolory różane i róże same w sobie, przywrotnik u mnie na liście .

Pochwal się nową rabatą!

Miłego weekendu!

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
monitka 22:44, 28 cze 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Aniu w przywrotniku to piwonia była A werbenek mam sporo więc spokojnie mogę się podzielić. Jutro jak znajdę chwilę popakuję do doniczek i dam ci znać kiedy będą do odbioru

Jagoda masz rację róże śliczne, dzięki nim ogród teraz kolorowy
Nowa rabata na razie nie wygląda wszystko małe i na dodatek duże różnice temperatur pomiędzy nocą a dniem załatwiły mi berberysa...łysy prawie cały. Czekam może odbije....jakby tego mało to jeszcze nornice mi w tej nowej rabacie szleją...dostały różowe cukiereczki, pozatykałam otwory i czekam
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
iwonadm 22:53, 28 cze 2014


Dołączył: 26 paź 2013
Posty: 6745
moni mi już zakwitła nie mam takiego łanu, ale już zaczynam hodowlę

z podziękowaniem
____________________
Iwona ogrodowe-przygody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies