Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowy chaos u monitki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowy chaos u monitki

Gabrysia_ 23:32, 23 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Monia...vanilka własnoręcznie rozmnożona cudna,kwiat ogromny
...te kacze dzioby coraz bardziej mi sie podobają , no i znowu za tym stoi MałaMi,juz jeżówkami mnie zaraziła
____________________
Mala_Mi 08:07, 24 lip 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Monia... ja już nie pamiętam co komu wysyłałam... za dużo tego było... ale cieszę sie, ze rosną i cieszą i sie podobają
Jeżówki to mus zarazić sie ..... warto
Piękna hortka... mi tyko kilka sie ukorzeniło i tylko 1 kwitnie, ale za to odmiana której nie mam..bo to z patyków "dostanych" od synowej.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 11:12, 24 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Się zgubiła i na szczęście się z pieknymi fotkami odnalazła

lawendokosy zrobiłaś?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
monitka 23:28, 25 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Jagoda przypomnij się zimą bo ja sklerozę mam

Gabrysiu bardzo zadziwiła mnie ta vanilka u mamy posadziłam jeszcze limki z moich patyczków. Te to dopiero poszalały może nie z wielkością ale z ilością pąków. No ale tam mają wypasioną ziemię

Aniu no pewnie że się podobają jeżówki wielbię od dawna ale mam te pospolite odmiany. Jeśli chodzi o hortki to mi też się kilka patyczków na kilkadziesiąt przyjmuje ale za to jak to cieszy

Madżenko ano jakoś tak się zawieruszyłam w czasoprzestrzeni Lawendokosy dzisiaj dzięki Twojej motywacji zrobiłam. Na szczęście bo to już ostatni dzwonek był
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Gabrysia_ 23:53, 25 lip 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Monia...masz rękę do hortensji
...moje zeszłoroczne patyki Limkowe tez kwitną,dziwnie to wygląda
____________________
monitka 00:01, 26 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Heh Gabi te moje też niezbyt urodziwe, maja po dwa pędy na krzyż ale za rok się pewnie wzmocnią i pokażą na co je stać
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
jolka 21:15, 26 lip 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Piękny ogród, piękne obrazki
Śliczną masz odętkę i kacze dzioby. Muszę się rozejrzeć po okolicy,
bo bardzo by mi konweniowała do niebieskiej szałwi.

Monia, a ten "wysyp" lariski u Ciebie, to jej pierwsze kwitnienie czy kolejne?? U mnie trochę się łyso zrobiło, po pierwszym szale kwitnienia, teraz jest zaledwie parę pączków.. Może powinnam coś jej robić, a nie wiem??

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
monitka 21:50, 27 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Jolu cieszę się że widoczki się podobają a kacze dzioby rzeczywiście mają swój urok, czekam aż kępa się rozrośnie.

Larisska kwitnie u mnie praktycznie cały czas. W zeszłym roku też tak było chociaż teraz jak się rozrosła wygląda okazalej. Nie pamiętam czy w zeszłym roku przycinałam jej przekwitnięte pędy ale teraz je pocięłam bo dziwnie wyglądały. No i teraz czekam na efekty
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
jolka 22:15, 27 lip 2014


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Ja mojej też wczoraj przycięłam wszystkie przekwitłe kwiatki.
I teraz czekam na efekty

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
monitka 22:18, 27 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 3918
Kwiatki u mnie same odpadają ale pędy były takie wybujałe i łyse że postanowiłam je potraktować jak resztę róż
No to poczekamy razem
____________________
Monika Bystre Oko ogródkowy chaos u monitki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies