Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród marzeń ... cegła ... róża ... lawenda i mila do tego co mam w głowie ...

malgorzata_s... 21:46, 14 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
A dlaczego tu tak cicho??? Pozdrawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Konstancja30 12:37, 16 lut 2014


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
cisza ...

no ukryć się nie da ... cisza jest i choć wstyd mi okrutnie to nie mam nic na swoje wytłumaczenie ... a bardzo się starałam żeby coś wynorać z mej rzeczywistości co wytłumaczyłoby ową ciszę ... ... i niestety nie ma nic co w miarę by mnie wytłumaczyło ... nic !!! ... oczywiście odpuściłam sobie "powody" które obraziłyby moją i Waszą inteligencję ... nie po tylu latach razem ... wyszło mi, że śffinia jestem ... w chińskim horoskopie niby ale nie wiem czy tego nie zgeneralizować )))

mam na koncie tryliony obejrzanych pinsów, w których utknęłam niczym w czarnej dziurze ... jedną pokonaną anemię ... jakąś grypę (pfffu małpa jedna) ... jakąś anginę (ta to zawsze się wciśnie) ... jedną nastolatkę z fochem ... (a miało być tak pięknie ... ) ... i jedną zimę, która dawno mi się znudziła i pragnę wiosny ... kwitnącej forsycji (znam tylko żółtą i zawsze jej nienacierpiałam a teraz czekam !!! i to jak na nią czekam ) i nade wszystko pragnę moich tulipanów ... ...

wow i zielonych listków na grabach bym już chciała ...

i całego tego ogrodniczkowania !!! oj jak ja już bym chciała tego całego ogrodniczkowania ...

po mojemu bez planu konkretnego ...
z zamysłem na dwa pasy kfiatków wzdłuż domu imitujących nieporadnie angielskie rabaty ... mocno nieporadnie ...
z mnóstwem lawendy, która tym razem chyba będzie musiała konkurować z werbeną ...
wszystko w szeleście traw ... i pod panowaniem róży ...

no ja kcem już tego ogrodniczkowania ...
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Magda70 12:43, 16 lut 2014


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
I ja też kcem
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
malgorzata_s... 13:12, 16 lut 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Forsycja już u Irenki prawie kwitnie, to se zaglądnij U mnie krokusy w pełnym rozkwicie a prymule lada dzień kwieciem wybuchną Wiosna więc już prawie jest. Pozdrawiam więc prawie wiosennie
To znaczy pozdrawiam całkowicie prawie wiosną
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Enya73 13:46, 16 lut 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Izuś, Twoje tęsknoty są naszymi wspólnymi tęsknotami. Zrób sobie póki co wiosnę na parapecie, to działa bardzo pozytywnie.
Czekam już niecierpliwie na ten kolorowy zawrót głowy u Ciebie, u siebie i w innych ogrodach, a na razie tak jak CIEBIE ratuje mnie Pinterest.
pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Margarete 14:28, 16 lut 2014


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
O twoich akrobacjach na lodzie Izus poczytałam.... nie powiem że bez uśmiechu.............ubawiłam się setnie choć twój drastyczny opis okoliczności zarąbania głową w naszą matkę ziemię zmroził mi krew w żyłach bo ja sama tak lat temu kilka gwizdnęłam na zejściu do garazu pod własnym domem...........ale w tym roku na szczęście tego typu atrakcje mnie ominęły choć i u nas lodowa kraina dawała sie we znaki przez kilka dni.
A co do wiosny to ja też już baaaaaaardzo za nią tęęęęęęęęęsknięęęęęęęęęęęęę.............
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
anna_g 14:36, 16 lut 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Izuś - skoro się pojawiłaś to ja przyszłam zapytać Cię jako właścicielkę najpiękniejszej kostrzewy na O. jak Ty z nią postępujesz wiosną - bo moja w zeszłym roku posadzona, malutka wprawdzie i na pewno nie najpiękniejsza - zamiast byc "sina" to się zrobiła cośkolwiek "sucha". Ponoć można wyczesać, lub sciąć. lub suszki wygrzebać... A jak Ty robisz że ona taka najpiękniejsza? Pozdrawiam niedzielnie...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Madzenka 15:27, 16 lut 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
anna_g napisał(a)
Izuś - skoro się pojawiłaś to ja przyszłam zapytać Cię jako właścicielkę najpiękniejszej kostrzewy na O. jak Ty z nią postępujesz wiosną - bo moja w zeszłym roku posadzona, malutka wprawdzie i na pewno nie najpiękniejsza - zamiast byc "sina" to się zrobiła cośkolwiek "sucha". Ponoć można wyczesać, lub sciąć. lub suszki wygrzebać... A jak Ty robisz że ona taka najpiękniejsza? Pozdrawiam niedzielnie...

A jakże brakowało mi Ciebie!! Ale od tygodnia myśle jak zadać pytanie o kostrzewę, o tę najpiękniejsza na forum siną. Co robić?

Wiosna już jest, najpózniej będzie za tydzień u Ciebie.

Foch nastolatki to rzecz normalna, uprzedzałam...... I nie ma to tamto, po prostu musi być. Gdyby nie było to trzeba by było sprawdzić ją u psychologa

Ale ta anemia, grypa i angina to foch, normalnie niech idą precz, bo my czekamy na Twoje tulipany, graby i różyczki!!!

Na FB podgladałam i widzialam że norasz!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 19:26, 16 lut 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
I głupie 2 centymetry.... i nici .... to też zalicz do głupie i niepożądane... ale w ogrodzie chociaż kilka kfiotków kwitnie to szaro buro i do niczego... też chcę ogrodniczkowania.. ale ja łapki chowam, bo nie wierzę zimie... pod badylkami, listkami i innym śmieciem jest bezpiecznie
Kasik drogę do mnie już zna.. odjedzie z Tobą...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
bociek 19:58, 16 lut 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Izula, olaboga???? Anemia??? Grypa???? Angina???? I jeszcze uadek na glowe??? Nie za duzo tych atrakcji??? Chiba musze Cie szalwiom okadzic, coby zle duchy wygonic, bo cos mi sie ta seria nie podoba

Dbaj o siebie - Adamo, dbaj o Izule

Buziam
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies