Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Syla 19:19, 23 paź 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Piękne powitanie na blogu .... będę zaglądać cieszę się , że wróciłaś do domu i mam nadzieję , że czujesz się już znacznie lepiej ... ściskam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
kasik778 20:12, 23 paź 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Enya73 napisał(a)
Uruchomiłam na razie stronę powitalną mojego bloga:

http://zielonomitu.blogspot.com/

Proszę o opinię czy taka szata graficzna, układ i co najważniejsze - początek jest ok?


zajrzałam, fajnie podoba mi się widzę, ze szalejesz i poza forum chcesz pisać bloga, ja zaczęłam od bloga i dopiero potem tu trafiłam, ale powiem ci,że dość cięzko jednak regularnie pisać i tu i tu
ale u mnie to w ogóle deficyt czasu, u ciebie pewnie jednak lepiej
____________________
Mala_Mi 20:36, 23 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Upss.. jeszcze czas na bloga
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Enya73 21:15, 23 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wcale tego czasu nie jest tak dużo. Dzieci mimo, że już całkiem duże, to z uwagi, że mieszkamy na peryferiach miasta, ze względu na odległość do centrum i bezpieczeństwo, na zajęcia dodatkowe nadal trzeba je dowozić. A to trochę czasu zabiera. Ale dzięki temu czasem nawet udaje mi się jakąś książkę czy gazetę przeczytać w oczekiwaniu na dziecko albo równolegle z dzieckiem zaliczyć basen

Nie będę na blogu tak aktywna jak na Ogrodowisku. Nie obiecuję, że będę regularnie pisać. Po prostu od czasu do czasu, jak czymś ciekawym będę chciała się podzielić na blogu, to po prostu to zrobię

Nie może mi to zabierać zbyt wiele czasu, bo nie dałabym rady pogodzić wszystkich moich aktywności

Taki przykład. Wczoraj np. zabrałam się za smażenie pigwy do konfitury, którą z trudem najpierw pokroiłam w drobną kosteczkę (ci co znają ten owoc, to wiedzą, jak trudny bywa w obróbce), a potem będąc zajęta tak mocno rozmową z koleżanką Anią S, o mały włos bym tego wszystkiego nie spaliła Wniosek z tego taki, że nie jestem w stanie robić wszystkiego na raz...


____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 21:53, 23 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przygotowuję się właśnie do tematu późno jesiennych przetworów Na początek będzie o pigwie
Zgromadzenie materiału do posta zajmie mi jeszcze kilka dni, ale myślę, że w weekend coś się urodzi

Na razie tak na zachętę



I zeszłoroczna nalewka w towarzystwie świeżych owoców pigwy No to chlup, na zdrowie


____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
anna_studio 22:04, 23 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
O rany...!!! O mały włos a byłabym.....WINNA... i nie było by konfitury...

____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Enya73 22:18, 23 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Aniu, wina nie będzie, ale nalewka owszem Konfitury też wyszły Następnym razem przyjedź z kierowcą Malinówka już gotowa, właśnie próbowaliśmy Na pigwówkę trzeba jeszcze poczekać z 3 m-ce
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
baraga1904 08:38, 24 paź 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...witaj Anitko...przez kilka dni byłam niestety nieobecna na formu z powodów technicznych...niestety a internet na komórce to jakoś nie to samo... ale już awaria naprawiona więc wpadam co Ciebie i...kilkadziesiąt stron mam do nadrobienia...szalejesz dziewczyno takie tempo na forum...
...przede wszystkim gratuluję założenia bloga...byłam, widziałam i nawet wpis zostawiłam... mam kilka blogów w sieci które staram się regularnie czytac i od dzisiaj wpisuję na tę listę również Twojego bloga...fajnie że się realizujesz...
...pozdrawiam cieplutko ( z łóżeczka niestety) ale nie ma tego złego...mam kilka fajnych książek i Ogrodowisko...
anna_studio 10:06, 24 paź 2012


Dołączył: 07 kwi 2012
Posty: 3548
Enya73 napisał(a)
Aniu, wina nie będzie, ale nalewka owszem Konfitury też wyszły Następnym razem przyjedź z kierowcą Malinówka już gotowa, właśnie próbowaliśmy Na pigwówkę trzeba jeszcze poczekać z 3 m-ce


...ja zawsze z kierowcą...

Miłego dnia...dziś to już drugi dzień w pracy...więc powinno być lepiej....Początki zawsze bywają trudne...
____________________
Anna - Lecę w kulki oraz http://lecewkulkiwdomuiwogrodzie.blogspot.com/
Enya73 18:39, 24 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
I jak tu wszystkim dogodzić???? Jedni mówią za mało fotek, drudzy potem mają problem z nadrobieniem zaległości Na pewno w nabliższym czasie nie będę miała za bardzo co pokazać, no chyba, że jak zapowiadają niebawem spadnie śnieg, a wtedy też całkiem ładnie robi się w ogrodzie

Na l4 miałam dużo czasu dla Ogrodowiska i nawet nie mogłam za bardzo zajmować się innymi sprawami, więc wykorzystałam okazję. Teraz takich długo już nie będzie. Jak dziś rano wyszłam po 6, tak wróciłam dopiero przed 18-tą Właśnie zjadłam obiadokolację Padam z nóg

A Ty Agnieszko bidulko dalej chora. Przykro mi Przynajmniej wykorzystaj ten czas na dobrą lekturę i wypoczynek. Dobry nastrój w chorobie, to też element kuracji. Dużo zdrówka Ci życzę. A wiesz jaka witamina najlepsza jest na chorobę? Witamina M

Dzięki za komentarz na blogu Byłaś pierwsza. Postaram się w sobotę coś już nowego wstawić.
Myślę, że z czasem nabiorę biegłości w obsłudze tego programu do bloga i będę go wzbogacać o nowe, ciekawe elementy.
To dla mnie fajna forma realizacji siebie. Zobaczymy, jak mi pójdzie
Pozdrawiam ciepło
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies