Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi - czyli zielone płuca czarnego Śląska

kwiatholandii 21:37, 15 cze 2013


Dołączył: 06 lut 2012
Posty: 2405




Świetne to miejsce.Bardzo mi sie podoba wykończenie kamienne. Takie Toskańskie
____________________
Ogród z perspektywą na przyszłość
Mala_Mi 21:58, 15 cze 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Ślicznie masz Anitko, hosty giganty, żółte drzewo (co to?? sumak??) z hostami supe wygląda..
Ewa coraz młodsza, dziewczyny wszystkie jak modelki kondycji ćwiczyć nie muszą...
I pytanie zasadnicze, kto wyciągał piłeczki z wody????
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
sylllwia 22:56, 15 cze 2013


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Anitko bardzo dziękujemy za wczorajsze spotkanie. Fajnie że zamówiłaś słoneczną pogodę i mogliśmy pochodzić po ogrodzie oraz posiedzieć na tarasie z cudownym widokiem. Macie bardzo zadbany ogród i mnóstwo roślin no i staw z rechoczącymi żabami

____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
Ewa 23:55, 15 cze 2013


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Pięknie !!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Sebek 00:13, 16 cze 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ale fajne spotkanie miałyście Pozdrawiam serdecznie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 00:38, 16 cze 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Modelki i tenisistów obejrzałam
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Borbetka 08:54, 16 cze 2013


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Musiałam się cofnąć trochę, żeby odkryć kto to Pan i Pani kulka są. Fajowy prezent dostałaś. To cudowne Anito, że pokazujesz jak można we wspaniały sposób korzystać z życia w miejscu, gdzie się mieszka.I to tak uroczym, zrobionym własnymi ręcami . Jesteś naprawdę nieprzeciętną osobą.
____________________
borówcowy wizytowka
Enya73 10:57, 16 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
irena_milek napisał(a)
ale wspaniałe spotkanie, pogaduchy w pięknym ogrodzie, chłopcy popracowali nad kondycją a dziewczyny same modelki macham i pozdrawiam
Anitko, masz piękne hosty, również ogromne, ale moja jest dużo większa
oczywiście zapraszam do siebie, miło mi będzie was gościć i może Anię tez namówię
w lipcu siedzę na tyłku, nie wybywam nigdzie raczej..
ta błękitna hosta na długich nóżkach przepiękna, jak się nazywa i kiedy ją dzielisz?


To super Irenko, spróbuję namówić Anię na wspólny wyjazd

Przy stawie niebieskie hosty to odmiana Siebolda, a ta na zdjęciu z Anią 'Blue Angel'. Dzielę ją w maju, jak już coś ją widać. Ale tylko duże egzemplarze. Okopuję dookoła i potem szpadlem bach i gotowe, ale nie jest to ponoć najlepszy sposób. Najlepiej wykopać całą roślinę i potem delikatnie podzielić widłami amerykańskimi albo szpadlem. Tylko warto wtedy preparatem przeciwgrzybowym podlać roślinę, a narzędzia należy odkazić, bo hosty mogą chorować na tego wirusa HVX
Mniejsze egzemplarze można rękami dzielić, ale ja mam prawie same giganty Choć kilka miniatur też mam
W encyklopedii host wyczytałam, że w zasadzie bez szkody dla host można je dzielić cały sezon.

Pozdrawiam Irenko
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 10:59, 16 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
asc napisał(a)
Ślicznie masz Anitko, hosty giganty, żółte drzewo (co to?? sumak??) z hostami supe wygląda..
Ewa coraz młodsza, dziewczyny wszystkie jak modelki kondycji ćwiczyć nie muszą...
I pytanie zasadnicze, kto wyciągał piłeczki z wody????


Ślicznie dziekuję Aniu Tak to sumak octowiec, ale inna odmiana od typowej, o nazwie 'Tiger Eye'. Naprawdę polecam do małych ogrodów nawet też

Panowie tak grają świetnie, że nie było potrzeby wyławiania piłeczek

Pozdrawiam
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Enya73 11:01, 16 cze 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
sylllwia napisał(a)
Anitko bardzo dziękujemy za wczorajsze spotkanie. Fajnie że zamówiłaś słoneczną pogodę i mogliśmy pochodzić po ogrodzie oraz posiedzieć na tarasie z cudownym widokiem. Macie bardzo zadbany ogród i mnóstwo roślin no i staw z rechoczącymi żabami



Sylwia, my też bardzo dziękujemy I do następnego razu Pozdrawiamy serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies