Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na trzy lata

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na trzy lata

Przetacznik 20:39, 16 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
ewalm napisał(a)
A to przy tym nie mogłam sobie przypomnieć, że hatifnaty nazywały się właśnie hatifnaty:



: ) no przecież! jak malowane! : ))
____________________
ewalm 20:48, 16 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
A wiesz jak mnie męczyło, że sobie nie mogłam tych hatifnatów przypomnieć. Tylko hefalumpy ciągle, a przecież to całkiem co innego!
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 20:49, 16 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Zdublowało mi się, więc wrzucę jeszcze jedne:
____________________
Ogródek na trzy lata
Przetacznik 20:51, 16 paź 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
no zdecydowanie co innego
____________________
ewalm 20:54, 16 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Fajnie Weroniko, że się mogłaś spotkać z Agatką. To musi być dziwne uczucie, tak naprawdę zobaczyć kogoś takiego znanego-nieznanego.
____________________
Ogródek na trzy lata
bociek 19:21, 17 paź 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Ewa, masz watek Super.

Ale sie Dziewczyno napracowalas. Nie bedzie Ci szkoda zostawiac wszystkiego... Kurcze nie ma pewnosci, ze wlasciciele lub nastepcy docenia Twoj wysilek - Niemcy to tez dziwny narod. Z drugiej strony perspektywa tworzenia czegos nowego jest pasjonujaca

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
nieszka 20:09, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
ewalm napisał(a)
Zdublowało mi się, więc wrzucę jeszcze jedne:

Wczoraj oglądała to właście zdjecie u Ciebie a dziś koleżanka pokazywała zdjecia z Wysp Kanaryjskich. Miała identyczne zdjęcie
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
ewalm 20:28, 17 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
bociek napisał(a)
Ewa, masz watek Super.

Ale sie Dziewczyno napracowalas. Nie bedzie Ci szkoda zostawiac wszystkiego... Kurcze nie ma pewnosci, ze wlasciciele lub nastepcy docenia Twoj wysilek - Niemcy to tez dziwny narod. Z drugiej strony perspektywa tworzenia czegos nowego jest pasjonujaca



No własnie Boćku mam w pewnym sensie doła na ten temat. Byłoby szkoda zostawiać, a następcy to nie będą Niemcy na pewno i wątpię żeby dbali. Najpierw nie chciałam roślin zabierać, tak nagle zacząć kawałkami wykopywać to jak własne dziecko na kawałki pokroić, choćby nie najpiękniejsze ale zawsze własne. Ale teraz już chcę. Przyjechałam w tym roku w sierpniu po wakacjach, popatrzyłam na taki zapuszczony przez ponad miesiąc ogródek i szkoda mi się zrobiło.

Ale ma to niestety druga stronę medalu. Już mi się nie chce nic w ogrodzie robić, no bo przecież ogródek jest do rozbiórki, a przecież my jeszcze spędzimy w nim wiosnę, że nie wspomnę o zimie. Tarasu to się używa głównie w ciepłej porze roku, ale dwa lata temu to ja już na nim w styczniu siedziałam w swetrze, bo akurat ciepło było. Więc byłoby sens jeszcze posprzątać, rośliny uporządkować. A mnie jakoś motywacja opadła.

Perspektywa jest obiecująca, ale daleka, daleka niestety...
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 20:30, 17 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Nieszko, to by się całkiem i akuratnie zgadzało, bo zdjęcie jest z ogrodu botanicznego w Blanes, ze strefy pięknie i zagranicznie nazwanej Illes Canarica. Znaczy nie nakłamali tam, skoro na Kanarach faktycznie takie rosną
____________________
Ogródek na trzy lata
nieszka 20:34, 17 paź 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Wiesz co ale to było chyba zdjęcie też z jakiegoś ogodu pokazowego katusowego na Lanzarote
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies