Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek na trzy lata

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek na trzy lata

agata_chrosc... 19:09, 22 paź 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
to na pewno!
czytałam u Weroniki , że w lipcu wracasz do Polski. Może zanim to nastapi wpadła byś jeszcze do Holandii tylko tym razem włączyła punkt pt. odwiedziny u Agaty!
____________________
ogród w Holandi
ewalm 19:13, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
a dziękuję : ) chętnie - ale nie wiem kiedy
myślałam o Holandii na wiosnę...
____________________
Ogródek na trzy lata
agata_chrosc... 19:23, 22 paź 2012


Dołączył: 28 lis 2011
Posty: 5351
to i słusznie myślałaś! to najlepsza pora
____________________
ogród w Holandi
ewalm 23:16, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Może się uda Kto wie? Dziękuję Agatko za zaproszenie, jakie to miłe ...

Na razie nie planuję dłuższych podróży, teraz trzeba trochę pobyć w domu. W ogóle wole ich za bardzo nie planować, w czasach polskiego przedszkola moje plany zazwyczaj kończyły się jakąś gorączką odkrytą o poranku i od tego czasu wolę już nie planować za dużo. Teraz dzieci skończyły z infekcjami, dla odmiany zaczęły się łamać.
A wiosną zobaczymy..

A gdzie w Holandii mieszkacie?
____________________
Ogródek na trzy lata
agniecha973 23:18, 22 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Chyba wolę przeziębienia
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ewalm 23:33, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
A ja nie. Są znacznie częstsze i bardziej upierdliwe. Ze złamaniem da się żyć, można nawet zrobić karierę w klasie, a na pamiątkę zostają człowiekowi kule. Kolorowe i teleskopowe, następnym razem będą jak znalazł ; )
Od dwóch lat nie byłam u lekarza z dzieckiem z powodu infekcji, byłam za to kilka razy na "ostrym dyżurze: z wykręconym łokciem, złamaną kością w śródstopiu, atakiem alergii i skręcona kostką. I zdecydowanie wolę ten wariant, o ile utrzymają stosunkowo niegroźny kaliber uszkodzeń. Jedzie się do szpitala, lekarze sprawnie robią co trzeba, a potem się wraca do domu i dzwoni do męża "Mężu, możesz już wracać z wyjazdy służbowego, już byłam w szpitalu".
____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 23:46, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Miałam na dzisiaj śmiałe plany odwiedzenia po raz drugi w tym miesiącu ogrodu japońskiego w Kaiserslautern, ale niestety - w poniedziałki nieczynne. Trudno, poczekam.....może jutro się uda? może w środę? Kiedy byłam tam ostatnio, zupełnie niedawno, był już pięknie jesienny i pewnie teraz jest jeszcze bardziej kolorowy.










____________________
Ogródek na trzy lata
ewalm 23:49, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627

Dobranoc wszystkim zaglądającym.

____________________
Ogródek na trzy lata
agniecha973 23:51, 22 paź 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946


Ja prawie nie korzystam z leczenia infekcji przez lekarzy. Nauczyłam się leczyć siebie i dzieci metodami domowymi. Lekarze i tak nie potrafią zatrzymać rozwoju choroby, za dzień lub dwa trzeba wrócić po antybiotyk. Najmłodszy w piątek załapał gorączkę i wg zapachu z gardła i sposobu mówienia (tzw. glut w gardle) zaczynała się angina. Sporo dzieci teraz choruje. Ale już w sobotę sytuacja była opanowana. Biegał po dworze bo ładnie było. Nie puściłam dziś do szkoły, żeby doleczyć lekki kaszel. Jutro też zostanie, a w środę koniec laby
____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
ewalm 23:59, 22 paź 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
No to inaczej to ujmę: od dwóch lat nie chorowali na nic co w ogóle wymagałoby jakiegokolwiek leczenia, co najwyżej potrzebne bywały gipsy, nastawiania lub opatrunki. Nie opuszczają szkoły w ogóle. To szczęście, w które nie wierzę.
Twoje podejście popieram, ale lekarzy to tak jednoznacznie nie można oceniać. Zdarzają się tacy z prawdziwego zdarzenia.
No to dobranoc.
____________________
Ogródek na trzy lata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies