Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodoterapia czyli uspokojenie wśród tylu spraw :)

anna_g 12:27, 26 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)

Dobra , dobra... Proste .. ... Piszesz to do osoby , która zzakalcowała ciasto , w którego opisie pisało : cisto , którego nie można zepsuć ...

Buziaki na weekend ...

Ależ tyś zarobiona Bidulko


No widzisz... To Ty dopiero jesteś zdolna, ha... No zarobiona w robocie... a potem jakoś nie mam siły już na nic. Ale dzisiaj jest sobota... hurrraaa - jeszcze ciutkę w domu ogarnąć i idę na ogród... Sadzić resztę cebulowych... huraaa

Ale Moja mama też znalazła na azalii takie wygryzienia jak u mnie... buuuuu... i wiesz co - najgorsze to jest to że obie przywiozłyśmy te azalie ze szkółki w Pisarzowicach.... Dzisiaj rozrabiam mospilan - i "lecę" nim u siebie i u mamy... A wiosną Larvanem aplikujemy... Bo moja mama ma kilka azalii ślicznie kwitnących i razem rosnących... Ale żeby z Pisarzowic... ze "świata azalii"... opuchlaki...??? To ja zaskoczona jestem... i to niezbyt przyjemnie

Buziolki Elusia Dzięki że zaglądasz
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 12:28, 26 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
asc napisał(a)
Nieczasową pozdrawiam..... i nie odciągam od roboty


Odpozdrawiam Aniu Dzięki za odwiedzinki Dzisiaj szczęśliwie sobota jest to zarobiona tylko domowo
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 12:28, 26 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
eliza3 napisał(a)
Aniu, to Ty tak samo nieczasowa jak ja
Pozdrawiam zapracowaną , ale myślę, że przez weekend dychniesz troszku Tego Ci życzę


Dzięki Elizka - też tak myślę. Pogoda śliczna trzeba ją wykorzystać. Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Urszulla 18:42, 26 paź 2013


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
Macham tylko
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anna_g 18:52, 26 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Ale super .... 4 godzinki w ogrodzie... Dlaczego 4 godziny pracy w ogrodzie to taka radocha a 4 godziny sprzątanie w domu to masakra??? no chyba że Wy tak nie macie - ja jednak tak mam

Dzisiaj zrobiłam coś co mi poradziły dziewczyny jak u mnie były Musicie częsciej przyjeżdżać bo bez Was za nic ten pomysł nie wpadłby mi do głowy Już nie do końca pamiętam, która pierwsza to wymyśliła - mam wrażenie że Ula, ale nie chciałabym się pomylic więc się nie upieram Ula zresztą pomysłami sypała jak z rękawa - i powiem szczerze, że dobrymi pomysłami i zamierzam je wykorzystać jeszcze nie jeden raz

Zebrałam z ogrodu wrzosy - czyli rozkopałam moje nowe mini wrzosowisko (miało ze trzy tygodnie ) i dałam 12 wrzosów pod serby Fotka tego nie pokazuje bo teraz te wrzosy już nie mają super kolorów ale wyszło fajnie i dziękuję Wam dziewczyny za natchnienie Będą tam miały dość trochę słoneczka i ciepło pod drzewami








Miałam zrobić zdjęcia "przed" i "po" ale wydawało mi się, że zdjęcia "przed" mam - niestety nie mam więc są tylko "po".
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 18:59, 26 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Uwielbiam "kancikorób" - ciągle go używam nie tylko do robienia typowych kancików ale jest genialny do poszerzania rabatek, wyrównywania, zadbania - nie wiem jak mogłam się obyć bez niego do tej pory

Zamierzam też dać runiankę pod cisa i koreankę - pod koreanką jest cień właściwie całkowity to nie wiem czy ona tam będzie rosła??? pod cisem jest trochę słońca - ale proszę o radę czy ona jeszcze mi się teraz przyjmie czy lepiej poczekać do wiosny ?? - co prawda mnie sie wydawało że mam jej mało i nie mam z czego rozsadzić ale dziewczyny spojrzały i uznały że jednak mam jej dużo Jak to fajnie mieć takich gości Koniecznie musicie mnie znowu odwiedzić

Chcę ją dać tutaj - kancikorób był w użyciu dzisiaj, ale już niemal po ciemku więc jak nie do końca wyszło to proszę o wyrozumiałość




No a potem bylo już właściwie całkiem ciemno więc tylko zrobiłam oprysk Mospilanem na "ulubione" tutaj opuchlaki...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
anna_g 12:09, 27 paź 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
"Pamiątka" (dość ulotna) z dzisiejszego spaceru - jest gorąco - lato normalnie...

Jedno drzewo zrzuciło te liście - a ile różnistego koloru. - zachwyciłam się tą różnorodnością i choć nie potrafię wyczarować z nich cudów jak niektórzy tutaj to jednak pozbierałam by choć na chwilę oczy pocieszyć kolorami



____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
danuta_szwajcer 17:44, 27 paź 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Aniu pięknie Ci to wrzosowisko wyszło Bardzo mi się podoba No i te kanciki do po zazdroszczenia. A ta trawa bez lisci równiez. U mnie to juz zaczyna byc koszmarnie. Codziennie po trzy godziny grabienia i codziennie mam to samo, nową dostawe przez wiatr od sąsiadki, ktora nie grabi lisci w tej czesci ogrodu bo i po co jak ja codziennie z nimi walczę. Piękne masz te liscie w takich kolorach jakby akwarelami pomalowane Pogoda jest piękna. A co do pomysłow innych to bardzo fajna sprawa i nie wiem czy sie u mnie doczytałas ale Ula i zreszta tez intensywnie o tym myślałam, ze i z uwagi, ze ja nie moge sie z domu za bardzo ruszyc z wiadomych przyczyn to i ja postanowiłm na wiosne zrobic spotkanie u mnie . Mam nadzieje, ze równiesz zawitasz Potrzebuje rowniez nowych rad i wskazowek a u Ciebie jak widac się sprawdziły Bo wyszło super Pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Mala_Mi 19:26, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Runianka będzie rosła i w zupełnym cieniu...
Możesz zaryzykować i posadzić (rozsadzić jeszcze teraz).. zwłaszcza jak oderwiesz od macierzystej rośliny kłącza.. bo i tak je dasz do ziemi, a wiosna z tego puszczą zielone.. jak masz trochę nadmiaru to ryzykuj i sadz...
8 godzin w ogrodzie to jak 1 godzina w domu Więc prawie tak samo mam..
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Mala_Mi 19:27, 27 paź 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A do wrzosów dosadz keidy wrzosców z żółtymi listkami.. będzie weselej i będzie kwitło wiosną... jak wygwizdów to najwyżej rzuć na zimę gałązkę świerkowa na wrzośce
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies