Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna

ziele 16:30, 21 cze 2015


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
kachat napisał(a)
Dzięki za podpowiedzi! Myśleliśmy o jakiejś małej wiśni, aby i ładna była i owoce dawała, ale jakoś sobie tej wiśni za kilka lat nie wyobrażam, przecież to duże drzewa rosną.. Klon globosum jakiś taki za okrągły - szukałam klonika małego takiego bardziej o kolumnowym pokroju, ale też nic ciekawego nie znalazłam

(...)

Ziele, a u ciebie widać gdzieś tę wiśnię?

Zdjęcie zrobione wczoraj. Przepraszam, że tak wygląda ale to miejsce jest w trakcie realizacji. Widać ubite klepisko.Nie było deszczu od miesiąca jeśli nie więcej.

A tu z drugiej strony:


____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Skula 17:11, 21 cze 2015


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
a tutaj moje klony - zgodnie z obietnicą





____________________
Skula Pomysł na ogród
Mysza 22:57, 22 cze 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Ja też jestem za klonikiem g.
Macham
____________________
Gosia
kachat 23:26, 22 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ooo, zdjęcia przegapiłam! Dzięki kochani, ale ładne te wasze drzewka! Będę musiała poprzemyśliwać wszystkie propozycje - jakby ktoś jeszcze miał jakieś pomysły, to niech wali śmiało Klonik jest super, ale w kilku egzemplarzach chyba najfajniej wygląda. Czy on jeszcze wyższy urośnie..? A wiśnia też fajna, śmieszna taka Aniu kilkupniowa ci się trafiła

Jeszcze inne propozycje mile widziane
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
kachat 23:27, 22 cze 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Myszo, odmachiwuję
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Skula 22:21, 23 cze 2015


Dołączył: 01 mar 2013
Posty: 3478
klon ma taką wysokość na jaką jest szczepiony
wyższy będzie jedynie przez koronę , która będzie większa i bardziej kulista
docelowo mam nadzieję że się obie korony połączą tworząc swoistego rodzaju
wrota do ogrodu
____________________
Skula Pomysł na ogród
Agatek 22:45, 23 cze 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Oo Skula fajnie będzie jak się połączą
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
AgaAga 23:47, 29 cze 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 209
Kachat wyczytałam że szukasz niedużego drzewka, mi np w ogrodniczym odradzili śliwy wiśniowej z racji chłodniejszej strefy więc i u Ciebie może później odbijać
mam dwa klony globusum i jestem nimi zauroczona, wiosną mają piękny kolor, jutro wstawię w swoim wątku to zerknij
____________________
CZERWONY DOMEK z ogrodem
asa7 14:21, 01 lip 2015


Dołączył: 30 lip 2014
Posty: 91
dzięki za pomoc na moim wątku, co do drzewka to jak chcesz raczej coś kolumnowego niedużego to może grab,jak już ktoś proponował, zawsze możesz go nawet bardzo drastycznie przyciąć;

____________________
Ogród na skraju miasta.
kachat 17:19, 01 lip 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Piękne te wasze kloniki, jednak nie jestem pewna, czy u mnie też by tak fajnie wyglądały - stawiam na bardziej naturalny wygląd ogrodu, taki chaos leśny, więc nie wiem, czy takie idealnie regularne kuleczki by pasowały...

Ostatnio zakochałam się w pewnej magnolii, ma taki piękny kolor liści... Alexandrina Ale boję się, że u mnie jej źle będzie, wymarznie itp.

Inny typ to magnolia Susan prowadzona w formie drzewka - widzieliście takie cudo?? Tu
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies