Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 07:21, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Kasiolaaa napisał(a)
bodziszka mam tylko jednego ale jak bylam w NL to w parku byly lany bodziszkowe cos pieknego


Bodziszków mam kilka, ale Rozanne kupiłam teraz i zdziwiona jestem że ciągle kwitnie, podobno on tak ma i z tego bardzo się cieszę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:23, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
deszczowymaj napisał(a)
Przyszłam pooglądać Twoje zakątki ogrodowe pięknie masz


Witaj Joasiu, zapraszam częściej
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:31, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Milka napisał(a)

U mnie zimuje kilka lat, wiosną go skracam, puszcza nowe pędy.
Rośnie na rabacie słonecznej, bo ja mało słonka, nie ma tego koloru i zieleniej.
Piękne jesienne wybarwienia, ciemierniki mnie zaskoczyły, choć i u siebie zauważyłam, że coś z ziemi wyłazi.
No u cudne hortensje ogrodowe, zwłaszcza niskie i zwarte mnie by pasowały



Irenko, ja swojego posadziłam też na rabacie słonecznej ale za różą, żeby miał trochę cienia, jest tak piękny że chcę siedząc na tarasie i podziwiać go
Dziękuję za informacje o cięciu, też intuicyjnie cięłabym na wiosnę żeby odświeżyć wygląd. Oby tylko przezimował
Hortensje ogrodowe chyba takie same jak ja masz? Nieraz widziałam u ciebie cudne kwitnienie
Moje najbardziej zwarte i najsztywniejsze to You end me, też w słońcu pięknie się przebarwiają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:41, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Pochowane już stoły, krzesła, węże ogrodowe, nie mogę powiedzieć że sezon zakończony bo ciągle jeszcze coś mogłabym robić, ale główne prace porobione
Kupiła w promocji chryzantemy i muszę je posadzić, może któreś przezimują /


Dzisiejszy poranek,

rozplenica Pegasus, ja nazywam ją Przemkową, bo to on dał mi jej nasionka, bardzo fajnie radzi sobie w donicy



____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 07:51, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Hakonechloa Aureola



i H Naomi


chwilo trwaj


____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
anka_ 07:54, 13 lis 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Niesamowite rodki. A te trio... ach...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Milka 08:06, 13 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)



Irenko, ja swojego posadziłam też na rabacie słonecznej ale za różą, żeby miał trochę cienia, jest tak piękny że chcę siedząc na tarasie i podziwiać go
Dziękuję za informacje o cięciu, też intuicyjnie cięłabym na wiosnę żeby odświeżyć wygląd. Oby tylko przezimował
Hortensje ogrodowe chyba takie same jak ja masz? Nieraz widziałam u ciebie cudne kwitnienie
Moje najbardziej zwarte i najsztywniejsze to You end me, też w słońcu pięknie się przebarwiają

Rany, chodziło mi o chryzantemy ogrodowe. Ogrodowe hortensje u mnie bez zarzutu.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 08:11, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
anka_ napisał(a)
Niesamowite rodki. A te trio... ach...


DziękujęAniu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 08:12, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Milka napisał(a)

Rany, chodziło mi o chryzantemy ogrodowe. Ogrodowe hortensje u mnie bez zarzutu.


Ooo to dobrze, bo zachwycam się nimi u Ciebie zawsze
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
paniprzyroda 08:21, 13 lis 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Mirko, a u mnie odwrotnie, te młode hortki mają słońce do jedenastej. Niech na razie jednak rosną, porządnie się ukorzenią, wtedy będę się zastanawiać, czy szukać im innego miejsca, o które tak naprawdę u mnie coraz trudniej Zastanawiam się, czy jeszcze w sobotę nie przesadzić ciemierników, spore kępy, bez podziału, z dużą bryłą, jak myślisz?
____________________
Dwa ogrody
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies