Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

Milka 08:29, 13 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
mirkaka napisał(a)


Ooo to dobrze, bo zachwycam się nimi u Ciebie zawsze

U mnie mają rozproszone światło i bardzo długo są piękne. No i w lasku mi nie przemarzają.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 10:04, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
paniprzyroda napisał(a)
Mirko, a u mnie odwrotnie, te młode hortki mają słońce do jedenastej. Niech na razie jednak rosną, porządnie się ukorzenią, wtedy będę się zastanawiać, czy szukać im innego miejsca, o które tak naprawdę u mnie coraz trudniej Zastanawiam się, czy jeszcze w sobotę nie przesadzić ciemierników, spore kępy, bez podziału, z dużą bryłą, jak myślisz?



Ja bym przesadziła, z dużą bryłą korzeniową, ale Ty sama podejmij decyzję

Słońce do jedenastej to trochę mało żeby się tak silnie wybarwiła, tak myślę. Moja jest od zachodu, od 13 do wieczora ma słońce. Młodsze hortensje lepiej przesadzić niż te większe No ale jak nie ma miejsca to nic nie można poradzić
Ale moje które rosną w cieniu mają zielone kwiatostany i też mi się podobają
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Pszczelarnia 15:34, 13 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Pasowałaby do Twojego ogrodu ta piękność.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mirkaka 18:03, 13 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Pszczelarnia napisał(a)
Pasowałaby do Twojego ogrodu ta piękność.


Jest piękny, teraz więcej siedzę przy kompie, i co rusz mam w wirtualnym koszyku jakieś rośliny, potem rozsądek bierze górę, i koszyk opróżniam
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mira 13:05, 14 lis 2019


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
dobre, ja jakoś drzew i krzewów przez net nie potrafię kupić może nie znam dobrych adresów - masz sprawdzone?

tak chwilo trwaj zdecydownie codowne kolory masz.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
mirkaka 17:33, 14 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
mira napisał(a)
dobre, ja jakoś drzew i krzewów przez net nie potrafię kupić może nie znam dobrych adresów - masz sprawdzone?

tak chwilo trwaj zdecydownie codowne kolory masz.


Ja też nie kupuję w necie, wsadzam do koszyka i na koniec zamykam stronę, bez zakupów. Ale przynajmniej pooglądam.
Balerinę kupiłam w realu
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Milka 07:12, 15 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ja też tylko w realu już rosliny kupuję, ale właściwie prawie nic nie kupuję.
Jednoroczne i czasami jakiś rarytas. No chyba, że coś wyleci, to szukam sensownie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mirkaka 21:28, 15 lis 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Milka napisał(a)
Ja też tylko w realu już rosliny kupuję, ale właściwie prawie nic nie kupuję.
Jednoroczne i czasami jakiś rarytas. No chyba, że coś wyleci, to szukam sensownie.


Zimą czasem się jeszcze skuszę na kupowanie w necie, ale staram się tego nie robić, w realu widać prawdziwe kolory, czy rośliny są zdrowe. Często są dorodniejsze i tańsze.
Teraz Irenko nasycę się koszykiem wirtualnym, i to mi wystarczy
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ewsyg 21:37, 15 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Mirusiu, muszę zainteresować się bodziszkiem Rozanne. Też tak robię, ze mam chęć coś kupić, potem przychodzi opamiętanie i rezygnuję. Balerina to ładna róża. Ma dużo owoców na zimę. zostawiam je, ale ptaki jakoś nie chcą się skusić.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
vita 10:42, 17 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3979
mirkaka napisał(a)


Zimą czasem się jeszcze skuszę na kupowanie w necie, ale staram się tego nie robić, w realu widać prawdziwe kolory, czy rośliny są zdrowe. Często są dorodniejsze i tańsze.
Teraz Irenko nasycę się koszykiem wirtualnym, i to mi wystarczy


Też mnie jeszcze czasami internet pokusi, ale nie tak aby realizować zamówienie Dzięki za info o czasie nasłonecznienia dla kwiatów hortensji, takie uwagi są dla mnie bardzo ważne. Jak wytrzymamy do następnego sezonu?
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies