Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Lifting starego ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Lifting starego ogródka

Ludwika 12:20, 19 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Toszko, chyba łapię Dzięki wielkie Muszę sobie jeszcze kupić porządny sekator do cięcia grubszych gałęzi w takim razie

Ale ciągle mi siedzi w głowie co napisałaś mi o różach - że nie nadają się przed takie świerki. A co w takim razie można by tu było posadzić? Miejsce bardzo słoneczne

makadamia - narazie nie wykazywały chęci do ogałacania się W zeszłym tygodniu dopiero mąż obciął im po dwa najniższe piętra gałęzi a i tak wcale tego nie widać

Jakby mi się udało z pomocą Toszkowych rad utrzymać je w ryzach to by było super, bo przynajmniej w jednym miejscu będę mieć gotową, wysoką zasłonę od pola i tło dla czegoś innego, tylko jeszcze nie wiem czego
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
L00zak 07:48, 20 maj 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
O rozrastamy się na rabacie, hakone wolno rośnie, poczekaj jeszcze
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
Ludwika 09:16, 23 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Ale był piękny weekend! Tak mi już było tęskno do takich dni jak teraz mieliśmy

Zapraszam na obejrzenie efektów weekendowego spacerowania po ogrodzie z aparatem

U mamy - RH z przypadkowo nasianym orlikiem - ależ się świetnie skomponował, prawda?

i jeszcze trochę orlikowo:

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 09:23, 23 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
A to już u mnie

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Ludwika 13:34, 23 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Limki i gracki <3
____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
Kindzia 10:05, 24 maj 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Te Twoje azalki jeszcze malutkie, jeszcze bym nie cięła drastycznie. Ciachnij tylko gałązkę jak za dużo wystaje. Tylko kosmetycznie, jak definitywnie przestaną kwitnąć.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Edyta10 02:09, 30 maj 2016


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Ludwiko, ja miałam gorszy bałagan u sąsiada za płotem i to jeszcze przy samej siatce, zakryłam matą i na razie zdaje egzamin,ale na dłuższą metę rzeczywiście tujki lepsze, są zimozielone i dają tło dla innych roślin tyle że długo rosną..choć zawsze można kupić już duże
świerki ostatnio też pociachaliśmy, nie do wiary jak szybko urosły...
Już miałam pisać że dawno nie widziałam Twojej ściany ceglanej,ale wypatrzyłam ją na ostatnich fotkach, uwielbiam tę ścianę
____________________
Ogródek nad jeziorem
Ludwika 08:33, 30 maj 2016


Dołączył: 17 lis 2014
Posty: 552
Cześć Edytko

maty jakoś mi nie leżą... wolę inwestować już w docelową wysłonę Chcemy kupić takie, jak ostatnio do przedogródka. Myślę, że za jakieś 4, 5 lat, jak będziemy się zabierali za tył ogrodu to będą już akurat fajnie podrośnięte i dadzą dobre tło do dalszych nasadzeń

Dla Ciebie ujęcie z kawałkiem ceglanej ściany Pozdróweczki!

____________________
Ludwika - Lifting starego ogródka
L00zak 08:12, 31 maj 2016


Dołączył: 23 cze 2015
Posty: 2521
Ludwika napisał(a)
Cześć Edytko

maty jakoś mi nie leżą... wolę inwestować już w docelową wysłonę Chcemy kupić takie, jak ostatnio do przedogródka. Myślę, że za jakieś 4, 5 lat, jak będziemy się zabierali za tył ogrodu to będą już akurat fajnie podrośnięte i dadzą dobre tło do dalszych nasadzeń

Dla Ciebie ujęcie z kawałkiem ceglanej ściany Pozdróweczki!



Ale fajnie
____________________
Michał Czy facetowi uda się wyczarować ogród marzeń?
makadamia 08:34, 31 maj 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Ślicznie tam u Ciebie!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies