Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Brzozowadzie... 20:05, 04 lut 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Oniemiałam ze zdziwienia po przeczytaniu o działaniach lekarza. To zdecydowanie wyższa półka diagnostyki medycznej. Mam nadzieję, że Stasio da odpór wirusom. Trzymam kciuki. [/quote
Oj, powtóreczka
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 22:44, 04 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Pewnie wpasowałyby się w ogród? To takie nawiązanie do dyskusji u Anuli.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 22:48, 04 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Cudowne
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
inka74 23:16, 04 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ten pierwszy nagrobek bardzo ciekawy. Miał talent. Muzyk mi się też podoba. Choć jego lwy nie bardzo w moim guście.

A u Camille bardzo lubię Walc i Plotkarki. Szkoda, że jej życiorys jest tak bardzo smutny. Oglądałaś może film o niej?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 08:40, 05 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Absolutnie nie czuję się na siłach, żeby oceniać Talent niewątpliwie Dziadek miał. W ogrodzie z pewnością by się te rzeźby sprawdziły, nawet nagrobek by się nadał .
Pięknie, cudownie.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Pszczelarnia 10:29, 05 lut 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
galgAsia napisał(a)
Romcia - buziaki Ci ślę i dla chłopaczków i rodziców też W okolicy też już liliowce startujące widać - no niebywałe wprost

A w temacie grypy jestem nudna jak zdarta płyta - szczepta się ludziska! Mniej pieniędzy się wyda, mniej stresów i nerwów, mniej nieprzespanych nocy. To mówię ja - na którą codziennie prychają i kichają sryliony ludzi . I nie miałam w tym sezonie nawet kataru


Chciałam się odnieść ale zmieniłam zdanie.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Gruszka_na_w... 15:48, 05 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
inka74 napisał(a)
Ten pierwszy nagrobek bardzo ciekawy. Miał talent. Muzyk mi się też podoba. Choć jego lwy nie bardzo w moim guście.

A u Camille bardzo lubię Walc i Plotkarki. Szkoda, że jej życiorys jest tak bardzo smutny. Oglądałaś może film o niej?


Bardziej podoba mi się Walc.

Oglądałam film Camile 1915.Mocno depresyjny. Żałuję, że nie dane mi było zobaczyć filmu o niej z 1988 roku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 15:49, 05 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
antracyt napisał(a)
Cudowne


Średnie, prawdę mówiąc. Ale nie wybrzydzałabym, gdybym jedną z nich mogła otrzymać na własność.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 15:51, 05 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
galgAsia napisał(a)
Absolutnie nie czuję się na siłach, żeby oceniać Talent niewątpliwie Dziadek miał. W ogrodzie z pewnością by się te rzeźby sprawdziły, nawet nagrobek by się nadał .
Pięknie, cudownie.


Nagrobek by się nadał. Nie miałabym nic przeciw, gdyby stanął na moich zwłokach.
Dwa w jednym?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 15:59, 05 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22097
Pszczelarnia napisał(a)


Chciałam się odnieść ale zmieniłam zdanie.


Odnoszę się tylko do szczepień podstawowych. Jestem za.

Tymczasem...
zaatakowało nas gwałtowne oziębienie. Deszcz zamarzał, na drogach gołoledź. Rano wesoło nie było. Teraz okrutnie wieje i odczuwalnie jest chłodniej niż wskazuje termometr.

Na rabacie przy ścianie od południa obiecujące kolory. Werbena nic sobie nie robi z tego, że to początek lutego.





Przebiśniegi pęcznieją



Pojawił się pierwszy rannik.




Ciemierniki zmieniają ubarwienie.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies