Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

basia3012 00:30, 07 lip 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Haniu, piękny jest ten Twój busz. Uwielbiam taki. I na dodatek kolorowy.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
zawitka 08:28, 07 lip 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Jak popatrzeć i odpocząć to do Ciebie bo to buszowisko/piękne / uspakaja.


A stipa mnie wkurza bo się kładzie .Ostatnio koty się nią zajęły to prawie śladu po niej nie zostało mało nie płakałam jak zobaczyłam .Koty cudze oczywiscie.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
KasiaBawaria 08:35, 07 lip 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A jaki grzebien uzywacie,, pewnie jakiegos gestego? Musze popatrzec co moj pies ma w szafie moja stipa jeszcze sie nie kladzie, ale to pewnie kwestia tego, ze na wietrznej skarpie rosnie.

Czas i dzieci? No wlasnie tez czasami meczy mnie to psychicznie- tu praca, tu ogrod, a dzieci ten nas potrzebuja. Ale obecnie coraz czesciej wybieraja kolegow Jeszcze pewnie za tym zatesknimy
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 09:52, 07 lip 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Grzebień metalowy zwykły nie zdał egzaminu, za to taki z metalowymi zębami kręcącymi się w kółko jest akurat
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
galgAsia 10:33, 07 lip 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Hmmm, a ja mam szczotkę po kocie Może się nada... Muszę spróbować.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 20:48, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
zawitka napisał(a)
Jak popatrzeć i odpocząć to do Ciebie bo to buszowisko/piękne / uspakaja.


A stipa mnie wkurza bo się kładzie .Ostatnio koty się nią zajęły to prawie śladu po niej nie zostało mało nie płakałam jak zobaczyłam .Koty cudze oczywiscie.


Mojemu kotu pomysły wylegiwania się w czymkolwiek w ogrodzie do głowy nie przyszły.
A po wyczesaniu stipa ponownie trzyma pion.



Ukojenie rzeczywiście można znaleźć, ale dzisiejsza aura raczej nie zachęcała do pobytu w ogrodzie. Ochłodziło się i powiewało.

Busz jest dobry dla leniwych ogrodników.







____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 20:52, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11586
Widzę, że u Ciebie również brylują firletki Piękne masz lato w ogrodzie.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 20:58, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
KasiaBawaria napisał(a)
Ale obecnie coraz czesciej wybieraja kolegow Jeszcze pewnie za tym zatesknimy


Tak jak za szkołą?
Osobiście nie tęsknię. Weszłam na inny etap. I moje dzieci też. Wolę się im przyglądać z boku niż wciąż uczestniczyć ciałem i duchem w ich życiu. Tak jest zdrowiej dla obu stron.

Liliowce zakwitły.Mam te najzwyklejsze. Bardziej dla zaakcentowania lata niż z innych pobudek.





Pierwsze rudbekie.




Na jeżówki jeszcze muszę poczekać.



____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 21:02, 07 lip 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11586

Na jeżówki jeszcze muszę poczekać.




Aż musiałam zacytować cudownie malarskie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Gruszka_na_w... 21:05, 07 lip 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
antracyt napisał(a)
Widzę, że u Ciebie również brylują firletki Piękne masz lato w ogrodzie.


Firletek jest o wiele za dużo. Jakoś się wpasowały, tam, gdzie wyrosły i cóż było robić? Niech żyją.

Kolory przekłamane, bo słońce już zachodziło, ale ciekawa jestem tego zestawienia. W zeszłym roku monarda cudownie współpracowała z perovskią i trawami. Dorzuciłam im jeszcze krwawnik. Firletka też tam się plącze.









____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies