Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Judith 14:46, 25 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Ależ pięknie stoi Twoja perovskia! Moja tylko pełza...
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 14:47, 25 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Lubię wszystkie pory roku, ale niektóre trochę mniej.
Z wielką radością dostrzegam sygnały informujące o tym, że te słomkowo-rdzawe ubarwienie ogrodu nie jest stanem stałym.









Może być tak, ale



tak jest zdecydowanie lepiej.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 14:49, 25 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Judith napisał(a)
Ależ pięknie stoi Twoja perovskia! Moja tylko pełza...


Profilaktycznie zostawiłam jej obręcz z drutu. Choć ona tendencję do ewentualnego pokładania miała w trakcie sezonu. Teraz chyba nieco zesztywniała. Starość nie radość.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 14:56, 25 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Magara napisał(a)
Problemu nie widzę, Magmara brzmi lepiej nawet, melodyjniej bardziej Ja obecnie w lekturze zahaczającej o Gruzję - Magmara jak najbardziej na miejscu


Uwzględniając Twoją porę buszowania po forum, to mara pasuje jak ulał.
Książki już przyszły. Muszą trochę poczekać w kolejce, ale zważywszy na ich objętość, to z nudą w zimowe wieczory raczej mi będzie nie po drodze.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 15:57, 25 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10165
Masz piękne widoki u nas mamy roztopy w mojej ocenie ten śnieg był niepotrzebny i za szybko. No ale przebłyski wiosny u Ciebie widać, może jednak ta zima nie będzie długa
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:44, 25 lis 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6536
Haniu, ogród Twój mnie zachwyca, chyba o tej porze roku nawet bardziej - bo jest

Fajnie, że masz już książki na kupce Ta autorka chyba się lubuje w "dużych" opowieściach - osobiście bardzo mi to odpowiada bo czasy liceum i studiów wymusiły na mnie naukę "szybkiego czytania" i gruba książka na ciut dłużej mi wystarcza
"Kotka i generał", tej samej autorki, też jednak polecam, chociaż początkowo mnie do siebie nie przywiązała. No ale sama zobaczysz czy Ci się w ogóle jej styl pisania podoba Dziś zaczęłam czytać najnowszą: "Coraz mniej światła" i już wiem, że mnie wciągnie, bo to o moim pokoleniu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Helen 08:40, 26 lis 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8270
Nie mogę się napatrzeć, ogród doskonały o każdej porze roku, piękne widoki, można się nimi co chwilę zachwycać
Mistrzostwo projektowania
____________________
Helen - Hortensjowo
Napia 18:34, 27 lis 2022


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9055
Nigdy nie kochałam jesieni, zawsze wydawała się wstępem do zimy, która przynosiła deszcz, śnieg, zimno i trwała tak bardzo długo. Ale Twój jesienny ogród zachwyca Przed wszystkim zgaszonymi barwami, różnorodną fakturą i oczywiście kancikami. I zachęca mnie do zrewidowania wcześniejszych przesądów na temat jesieni
Przesyłam serdeczności

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
darkowa 20:45, 27 lis 2022

Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 370
Haniu pozdrawiam

Twój ogród zawsze zachwyca
____________________
krystyna
Gruszka_na_w... 12:26, 28 lis 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21914
Basieksp napisał(a)
Masz piękne widoki u nas mamy roztopy w mojej ocenie ten śnieg był niepotrzebny i za szybko. No ale przebłyski wiosny u Ciebie widać, może jednak ta zima nie będzie długa


O tej porze roku to normalne, że mamy taką rozemłaną aurę. Taka strefa klimatyczna. Choć czasem tęskno mi do wyraźnych czterech pór roku, bez anomalii, ale to już pieśń przeszłości.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies