Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Gruszka_na_w... 19:20, 18 sty 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
ryska napisał(a)

A i nawet jak nic nie piszę to i tak wiedz, że byłam


Rysko, to oczywista oczywistość, że wiem.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basilikum 19:23, 18 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
moj kwitnie w styczniu najsybciej, sprawdzilam fotki i mam w zeszym roku z 29 stycznia. Teraz zimniej jest, wiec moze pozniej byc. Jutro olece po pracy sprawdzic
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
an_tre 19:24, 18 sty 2017


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pestko, przywarka wydaje się nazbyt inwazyjna.

amochodem. Może ten mróz pomoże ogrodowi w zwalczaniu szkodników.

Najpiękniej prezentuje się grupa dereni białych Sibirica. Na tle białego śniegu ich krwiste gałązki biją po oczach.


przypomniałaś mi że też je mam
a śnieg mam reglamentowany u ciebie tak puchato
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Warmia 19:27, 18 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Mój zaczął kwitnienie pod koniec listopada. mam go od 4 lat, a to jego pierwsze kwitnienie. Skromne wielce.


On taki wczesny, czy coś mu się potentegowało?Mój oczar powolutku pęka ale jeszcze trochę czasu minie zanim z pączków zrobią się żółte pędzelki
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Gruszka_na_w... 19:29, 18 sty 2017


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Aniu, przynajmniej odśnieżać nie musisz.
Iza, parę tygodni temu pisałyśmy o oczarach. Kwitną w zależności od odmiany od listopada do marca. Mój miał być oczarem pośrednim, a jest wirginijskim. Ktoś w szkółce się pomylił.
Warmia, ten typ tak ma. (szloch)
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basilikum 19:33, 18 sty 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Haniu wiem wiem, moj styczniowo lutowy jest
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
pestka56 21:46, 18 sty 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Aaaa... Okey. Nie yślałam tak o inwazyjności. Mam potężą 2-piętrową ścianę, gołą i jak dla mnie to może sobie przywarka być super inwazyjna

Mam oczara pośredniego. Kwitnie w lutym, ale w tym roku pewnie nie będzie kwitł, bo go jesienią przesadziłam
____________________
Kasia
zoja 09:04, 19 sty 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
pieknie te czerwone nózki dereni wyglądają w śniegu
ogród z kołderką prezentuje się jak zawsze wspaniale
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
AgataP 11:35, 19 sty 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
I o taki efekt dereni mi właśnie chodzi, tylko zastanawiam się czy nie połączyć ich jeszcze z zielononóżkami bo na tle ciemnych świerków będę lepiej wyglądać... czy może się mylę Gruszko? u mnie śniegu jeszcze dopadało
____________________
Z Pszenicznej...
Asieq 18:51, 22 sty 2017


Dołączył: 12 sty 2017
Posty: 31
Cześć Haniu

Witam się, już oficjalnie, bo do tej pory byłam tylko niezalogowanym "podglądaczem"
Mój dom dalej w budowie - z7, wątek na forum budowlanym - ale mnie już ciągnie do ogrodu Chciałabym jako tako ogarnąć teren, żeby nie straszył po przeprowadzce, czyli moje początki podobne są do Twoich
____________________
Ogród Pi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies