Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

mrokasia 18:53, 25 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Haniu, a jak perovskia u Ciebie? Ja swoje już przycięłam bo spore pąki już miały od dołu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 19:03, 25 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
mrokasia napisał(a)
Haniu, a jak perovskia u Ciebie? Ja swoje już przycięłam bo spore pąki już miały od dołu.


Jeszcze rośnie i zdobi, ale prawdopodobnie w tym tygodniu ją zetnę razem ze stipą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Anda 19:22, 25 lut 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Wiosna pełną gębą

Już przycinasz róże?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gruszka_na_w... 19:33, 25 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Anda napisał(a)
Wiosna pełną gębą

Już przycinasz róże?


Róże od 2 lat przycinam jesienią. Na wiosnę zostawiam sobie tylko okrywowe i parkowe (bo kwitły aż do mrozów).
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
ryska 09:44, 26 lut 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11641
Fairy wszystko akceptują i wybaczają: sierpniowe wykopki, dołowanie w skrzyniach, ponowne zakopki, przy tym kwitły przez zimę. Już je skróciłam(znów ja niedobra) ale za to dobre ich serduszko dokupię im do towarzystwa pięć i pociągnę do końca rabatę nimi(miałam tam hosty posadzić ale skoro tak mnie kochają to i może trochę więcej cienia zniosą).
Czekam na bobowy sygnał (dwa z pięciu bobików mam w szklarni, całkiem duże już-eksperyment) sadzenia w gruncie.
A zdrowie to ja też szanuję najbardziej
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Kawa 13:20, 26 lut 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

Haniu wiosna u Ciebie już
ślicznie i taki porządek!! na rabatach kwiatuszki sobie spod kory wychodzą a u mnie taki ...bałagan !!
buziaki
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Pszczelarnia 15:45, 26 lut 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Myślę o Twoim oczarze z liśćmi, że on musi być z siewek jakiś hybryd i tak się zachowuje. Czytam sobie o tych oczarach i piszą, że tak się może zdarzyć.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
la_estrellita 17:38, 26 lut 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Jeszcze nie nasadziłaś! To nie ma co ciąć.


Za to ile do grabienia .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Gruszka_na_w... 19:19, 26 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
la_estrellita napisał(a)


Za to ile do grabienia .


Z liści bardzo dobra ściółka wychodzi.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:22, 26 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pszczelarnia napisał(a)
Myślę o Twoim oczarze z liśćmi, że on musi być z siewek jakiś hybryd i tak się zachowuje. Czytam sobie o tych oczarach i piszą, że tak się może zdarzyć.


Nabywałam tego oczara jako bezodmianowego oczara pośredniego. Miał kwitnąć na przedwiośniu. Okazał się być oczarem wirginijskim, bo to one właśnie kwitną jesienią. Rośnie w bardzo zacisznym miejscu i może dlatego te liście tak długo się trzymają?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies