Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Agatorek 23:15, 26 paź 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ooooo, piękne zdjęcia, jesień jest cudowna w Twoim obiektywie ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 08:15, 27 paź 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Dzięki Aga. Zawzięłam się, że nauczę się robić zdjęcia, różne. Na razie powoli do przodu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 08:18, 27 paź 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8292
Wielkie wow, ale fajne miejsca pokazałaś.
W takim Rogowie mogłabym mieszkać, super są te stare drzewa.

Szkoda, że Ciebie mniej na O., ale rozumiem doskonale chęć realizacji innych pasji, podróżowanie, fotografia - też bym się nimi chętnie zajęła

Macham serdecznie
____________________
Helen - Hortensjowo
Gruszka_na_w... 19:27, 27 paź 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Dziękuję za przepiękną i ciekawą relację ze zwiedzania Lizbony. Narobiłaś mi apetytu na kolejna wyprawę.
Zdjęcia z Rogowa mają niesamowity klimat. Warsztaty fotograficzne w takim miejscu to wielka przyjemność.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 20:28, 27 paź 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Helen - jest tak wiele fantastycznych miejsc, które chciałabym jeszcze zobaczyć. Rogów jest piękny na wiosnę i teraz.

Haniu, siedzę właśnie nad zdjęciami z Lizbony. To była dopiero pierwsza część. Wkrótce następne partie ale jest tego tyle, że trudno przebrnąć i wybrać te dobre, przygotować je. To jest absolutnie genialne miejsce, wrócę tam jeszcze
Rogów jest dobry na wszystko - na chandrę, na spacer, na warsztaty, na pozachwycanie się naturą. Lubię tam wracać.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:32, 27 paź 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Dobrze, że oprócz zdjęć na Fb dodałaś słowny komentarz. Oglądało się i czytało z przyjemnością. Zacieram łapki na ciąg dalszy.
Swoja droga to bardzo fajnie jest mieć taką bandę do wspólnych podróży. Bardzo Ci tego zazdroszczę.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 17:20, 28 paź 2022


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
)) kumpel się śmiał, że czytając moje wpisy przy zdjęciach czuł się tak, jakby tam ze mną był. Właśnie usiadłam do następnej partii więc wieczorem może się uda dodać wieczorne opowieści.

Z taką grupą z jednej strony dobrze bo zawsze jest weselej. Z drugiej strony trzeba umieć i chcieć się z sobą dogadać bo wiadomo, co osoba to inne potrzeby i przyzwyczajenia.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
DariaB 12:45, 10 lis 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3053
Hej Iwona dawno mnie u Ciebie nie było Twój ogród jest zachwycający, cieniste zakątki są magiczne, osiągnęłaś to do czego i ja dążę, aby dom był zatopiony w zieleni, ukryty pośród nich.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Martka 14:20, 10 lis 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Iwono, dawno tu nie zaglądałam, wpadłam zachęcona przez Agatorka na porcyjkę fotek a tu nie wiadomo, po co sięgać. Arboretum, Lizbona czy Twój ogród? Wybór trudny, zachłannie biorę wszystko Dziękuję Ci za zdjęcia z Lizbony, byłam tam ostatni raz kilka lat temu z moją mamą na wózku, więc rozumiesz wyzwanie Uwielbiam to miasto, widzę, że wyprawę do Torre de Belem udało się połączyć ze słynną cukiernią  Na mnie największe wrażenie zrobiły Azulejos. Świetne było też muzeum Azulejos. W Lizbonie nie można się nudzić, to stan a nie miejsce
Warsztaty fotograficzne w Rogowie dały świetne efekty. Piękne ujęcia detalu i jest też klimat. Czy to wszystko w ciągu jednego dnia?
I last but not least zachwycam się Twoim ogrodem - od ostatniego roku jest jeszcze bardziej uroczy, tajemniczy, dopieszczony, Mgduska rzuciła na forum porównanie ogrodu do kokonu otulającego naszą przestrzeń i nas - a Agatorek uznała, że taki jest właśnie Twój ogród i ja też się pod tym podpisuję. Kokon-marzenie Z przyjemnością pospacerowałam i gratuluję, stworzyłaś piękne miejsce.

Basieksp 14:26, 10 lis 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Przepiękną jesień pokazałaś
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies