Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

antracyt 13:15, 22 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11778
Haha, widzę że tutaj sezon cebulowy też już rozpoczęty
Nie chciałam w tym roku szaleć, ale tak lubię czosnki bułgarskie, że może jednak się skuszę.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 13:18, 22 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18147
O nie, już cebule???
Jesień puka do drzwi . Lubię jesień ale nie jestem na nią jeszcze psychicznie gotowa...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Rojodziejowa 13:38, 22 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8710
antracyt napisał(a)
Haha, widzę że tutaj sezon cebulowy też już rozpoczęty
Nie chciałam w tym roku szaleć, ale tak lubię czosnki bułgarskie, że może jednak się skuszę.


Dokupiłam właśnie, bo mnie miło zaskoczyły tej wiosny. Zobaczymy, czy wyjdą tej wiosny też te z tamtego roku

Jeszcze tu dziewczyny polecały inne czosnki, podobne do niego. Musze odszukać. Tamte były ciut mniej oklapnięte
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
DariaB 13:40, 22 sie 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Już cebulowe! Ja nie chcę bo to już jesień
Mam spore zaległości wątkowe ale zdjęcia obejrzałam i z wojaży i z rabatek też. Bardzo ładnie wszystko Tobie rośnie Ja też mam problem z jednym grabem, 3 rosną jak szalone, a jeden jak posadzony tak wygląda. Może mu przejdzie i dogoni braci
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Rojodziejowa 15:03, 22 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8710
mrokasia napisał(a)
O nie, już cebule???
Jesień puka do drzwi . Lubię jesień ale nie jestem na nią jeszcze psychicznie gotowa...


Ano puka. Szkoła się zaczyna, to już jesień wchodzi pełną parą.

Ale cebule na razie delikatnie
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Rojodziejowa 15:04, 22 sie 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8710
DariaB napisał(a)
Już cebulowe! Ja nie chcę bo to już jesień
Mam spore zaległości wątkowe ale zdjęcia obejrzałam i z wojaży i z rabatek też. Bardzo ładnie wszystko Tobie rośnie Ja też mam problem z jednym grabem, 3 rosną jak szalone, a jeden jak posadzony tak wygląda. Może mu przejdzie i dogoni braci


Muszę mu jakieś zaplanować kuracje alw to pewjiw dopiero wiosną

Na wątkach to chyba właśnie fotki najbardziej przyciągają Jeden obraz może zastąpić tysiąc słów
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
lilarose 15:05, 22 sie 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Rojodziejowa napisał(a)
Pierwsze cebulowe zakupione Na razie niewiele, ale zawsze coś.




Muszę w pozostałych Biedrach poszukać jeszcze Schubertii ze dwie paczki i zastanawiam się jakie cebulki dokupić do nowych rabat.




ocho... zaczyna sie
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
olciamanolcia 15:19, 22 sie 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7199
Ooo ja już chciałam w piatek albo czwartek zakupić. Czekam na lidlove - czekam na czarne tulipany bo czuję niedosyt tym bardziej ze zostały wyjedzone nawet z koszyków . Czochów mam już multum co nie oznacza, że nie dokupię. Ponadto czekam na tulipany Salomon van eijk bo są przepiękne .

Wykopię te posadzone w ubiegłym sezonie i przemieszam z nowymi cebulami tak aby te nieszczęsne żółtki się wymieszały .
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Wiaan 15:25, 22 sie 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5360
No to się zaczęło
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Kordina 15:33, 22 sie 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4751
Ja też mam już zakupione,część dostawy będzie we wrześniu, a część udało mi się wglebnąć i puszcza kiełki, nie wiem czy dobrze, że już, ale przecież nie zatrzymam
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies