Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

Zagajanka 22:52, 02 wrz 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
No nie, zarowno Tereska, jak i Zoska nie maja w sobie ani kszty lila

W takim zimnym rozu to jest Olivia, Herzogin Cristiana, Dieter Muller, moze Ancient Mariner. Niesprawdzonych swiezynek polecac na razie nie bede.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
_Martini_ 11:50, 03 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Tośmy się dogadały Tereskę mam na froncie i znając siebie w końcu ją przesadzę. Jak ja się na coś uprę, to jestem upierdliwa, taka brzydka cecha.
Olivia będzie i u mnie Dietwrka już mi wykupili zanim się sezon na dobre zaczął, a Christianę planuję na zupełnie nowej rabacie, ale dopiero za rok. Na inne Twoje swieżynki mlaskam.
Wydawało mi się rok temu, że stworzyłam różankę, a teraz się okazuje, że to dopiero była połowa różanki. Chyba wolę coś tworzyć od nowa niż dosztukowywać brakkujące.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kasja83 14:06, 04 wrz 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
_Martini_ napisał(a)

Krótkowłosy. Tylko tak było na etykietce. W trawach szczególnie mi nie zależy na kłosach. Raczej zwracam uwagę na ładną zieleń w sezonie. Aczkolwiek, ten trzcinnik ładne ma kwiatostany.

To też takiego mam. Jeśli chodzi o kwiatostany to najbardziej cieszą w rozplenicach. Mnie nawet gracki,czy ML zdecydowanie bardziej podobają się bez kitków.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
_Martini_ 17:19, 08 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Kasja, ten trzcinnik teraz szaleje z kłosami. Mam na nie widok z salonu, ładnie wygląda.

Ogólnie dopadł mnie jakiś marazm ogrodowy. Dzisiaj wyszłam tylko na chwilę. Chwasty mnie przeraziły, a nie mam kiedy tego ogarnąć. Tak sobie myślę, że chyba powoli będę kończyć ten sezon ogrodowy. Za to będzie czas na planowanie kolejnego Róże już zamówiłam. Cebulki kupiłam w tym roku wszystkie z B. Czysta przyjemność szperać w tych kartonach Pozostało czekać aż się zrobi chłodno i będzie można przesadzać, bo czeka mnie kilka takich akcji.
Lecę do Was...
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
MirellaB 17:27, 08 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Mi zostały hortensje do przesadzenia. Cebul nie kupuję
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
_Martini_ 18:05, 08 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Właśnie byłam u Ciebie i czytałam Czekam na zdjęcia z efektów pracy
Cebule kupowałam, bo miałam niedosyt w zeszłym roku. Pamiętasz, przesadzałam kiełkujące tulipy i one nie zakwitły. Cebule planuję porozrzucać na każdej rabacie, żebym w każdy zakątku mogła na czymś oko zawiesić. Wiosną to oko spragnione kolorów A Ty masz bunt cebulowy czy co?
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
patrycja 21:55, 08 wrz 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Też się obłowiłam na poznańskiej
____________________
Patrycja mój ogródek
MirellaB 11:23, 09 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Po trzech sezonach cebulowego szaleństwa już nie czuję takiej potrzeby sadzenia setek cebulowych. Kilka opakowań pewnie kupię jesienią, albo zamówię
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
_Martini_ 17:09, 10 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
patrycja napisał(a)
Też się obłowiłam na poznańskiej

Mam nadzieję, że już nic nowego nie wrzucą, bo zakupy cebulowe w tym sezonie uważam za zamknięte
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 17:11, 10 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
MirellaB napisał(a)
Po trzech sezonach cebulowego szaleństwa już nie czuję takiej potrzeby sadzenia setek cebulowych. Kilka opakowań pewnie kupię jesienią, albo zamówię

Nie, w setkach to ja nigdy nie sadziłam. Byle tylko wyszły te sadzone w zeszłym roku, to będzie dobrze.
Przesadzałam dzisiaj lilaka tzn. M przesadzał, bo było co kopać. Mam nadzieję, że sie zadomowi w nowym miejscu, ma jeszcze czas się przyjąć.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies