Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

_Martini_ 18:51, 20 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
kasja83 napisał(a)

Jestem dowożąca...poniedziałek-basem-2sztuki wożę. I następnie starszy: Wtorek-piłka nożna, środa-szkoła muzyczna, czwartek-piłka nożna, piątek-szkoła muzyczna.
Jak mi kiedyś powie, że nie wspierałam jego pasji-to padnę!

Dobra jesteś zawodniczka. Ja bym już dawno padła po tak wymagającym tygodniu


Dzisiaj przysłali mi róże ze szkółki Hyży. Musze pochwalić, bardzo ładne, dorodne sadzonki i miła niespodzianka w paczce - katalog róż i ulotka. Lubić takie suprajsy
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 13:13, 27 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
W tygodniu przyjechały kolejne i ostatnie róże, które od razu wkopałam. Teraz pozostaje czekać do wiosny.
Przy okazji doznałam szoku jak bardzo rozsiała mi się stipa. Jestem wręcz przerażona, bo opanowała pół ogrodu, a na jednej rabacie mam wręcz meszek jakbym trawnik zakładała. Wolałabym chyba, żeby to nie przetrwało zimy.
Jutro zacznę jesienne porządki. Liście posypały się na potęgę. No i ścinam hortki. Nie lubię takich zaschniętych.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
09:34, 28 paź 2017
witam się ładnie u ciebie, więc zostanę
_Martini_ 16:18, 28 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Cześć Monika! Zapraszam. Na razie zbliża się ogrodowa przerwa. Właśnie zadołowałam ostatnie cebule czosnku. Pozostaje już tylko liście zbierać.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
16:46, 28 paź 2017
Ja też powoli kończę, czas już chyba tylko na dalsze planowanie ...no i marchewkę muszę wykopać
alis 16:51, 28 paź 2017


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
_Martini_ napisał(a)

High five!
Ja generalnie nie narzekam. Lubię to co robię. Ale zapiernicz na maksa jak tylko się wrzesień zaczął.
A Ty w jakiej dziedzinie?


Możemy sobie łapki podać
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
AngelikaX 17:22, 28 paź 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Już cebulowe posadzone... szczęsciara... u mnie leżą w kartonie i czekają na lepszą pogodę
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
MirellaB 20:11, 29 paź 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Przypomnij sobie jak pisałam, że wyrywałam siewki stipy i werbeny
Teraz u Ciebie podobna sytuacja z wysianiem.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Zana 20:42, 29 paź 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Właśnie, ta szkoła to jakieś przekleństwo jest. Też teraz kompletnie nie mam czasu i z jednej strony to nawet lepiej, że pogoda taka do d..y, to przynajmniej mi nie szkoda, że nie mogę na działkę pojechać. Tylko, że na wiosnę więcej pracy zostaje.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
_Martini_ 13:13, 31 paź 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
alis napisał(a)

Możemy sobie łapki podać

To przybij
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies