Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na huśtawce miło płynie czas...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na huśtawce miło płynie czas...

gosika67 20:34, 16 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj przepiękny pokaz, kolorki takie wyraziste. Miło popatrzeć. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
MirellaB 21:16, 16 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Piękne jesienne widoki
Wrzosy tegoroczne?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
_Martini_ 22:25, 18 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Dziękuję Wam kochane za miłe słowa

Mirelko, te wrzosy są w ogrodzie od początku, czyli mają już 5 lat. Przesadzałm je w tym czasie raz. Muszę dokupić kilka, bo mi się miejsce zwolniło po różaneczniku.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Zana 22:35, 18 wrz 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Przepiękne widoczki, wrzosy z iglaczkami ujęły mnie bardzo. A ja nie lubię wrzosów, to znaczy u siebie ich nie widzę, ale u innych mi się podobają.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
lojalna_ 07:40, 19 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Patrze i tchu brak tak pięknie energia kolory i jakie kwiaty .

Jak brzoz ki w formie ? Moja coś kapnieta czy mi się wydaje ? Coś ten wiatr przywlokl niestety a deszczem dobija.

U Ciebie zdrowo wszystko wygląda ))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
_Martini_ 17:28, 20 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Zana napisał(a)
Przepiękne widoczki, wrzosy z iglaczkami ujęły mnie bardzo. A ja nie lubię wrzosów, to znaczy u siebie ich nie widzę, ale u innych mi się podobają.

W sumie racja, pół sezonu znoszę jakoś ich wygląd, ale jesienią grają pierwsze skrzypce. A wiesz, że chciałam je nawet w tym roku wyrzucić? Dobrze, że tego nie zrobiłam.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
_Martini_ 17:42, 20 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
lojalna_ napisał(a)

Jak brzoz ki w formie ? Moja coś kapnieta czy mi się wydaje ? Coś ten wiatr przywlokl niestety a deszczem dobija.

Dziękuję za pochwały Też zachwycam się tymi jesiennymi kolorami. Nie sądziłam, że będą tak intensywne, bo w zeszłym roku na pewno nie były.

Brzozy, tfu tfu, trzymają się dzielnie. Ale czuć juz na nich oddech jesieni. Chcieliśmy dokupić jedną w miejsce tej złamanej po nawałnicy, ale jednak zostawiamy to na wiosnę.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
kasia_c 08:43, 21 wrz 2017

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Przepiękne wrzosy, róże i ślicznie wybarwiły Ci się hortensje.
Ja wróciłam po urlopie i widzę, że ciągle padający deszcz daje się we znaki ogrodowi.
Kwiaty rozchodników zciemniały, na bukszpanach sadzonych wiosną mam grzyba i róże jakieś marne.

Róża goła na dole bo plamistość złapała i opadły jej listki? Pryskałaś ją teraz?
Moja jedna też miała plamy. Reszta się jakoś trzyma ale nie kwitną bo słońca brak i deszcz bez przerwy.
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
MirellaB 10:34, 21 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Wrzosy pięcioletnie bardzo ładnie się prezentują Musi im być dobrze u Ciebie
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
_Martini_ 18:40, 21 wrz 2017


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
kasia_c napisał(a)

Róża goła na dole bo plamistość złapała i opadły jej listki? Pryskałaś ją teraz?
Moja jedna też miała plamy. Reszta się jakoś trzyma ale nie kwitną bo słońca brak i deszcz bez przerwy.

Pryskałam dwa razy w sezonie. Wszystkie róże dostały równo. Teraz już nic nie pryskam, bo chyba nie ma już sensu. Np. jedna Pashmina i Mariatheresia znowu złapały mszycę, ale tych już też nie pryskam. Za dużo tej chemii. Za to spróbuję wyłapać optymalne warunki pod koniec października i prysnąć miedzianem tam, gdzie był większy problem w sezonie. Poza tym, Leo mnie nie zaskoczył, że wyłysiał. On tak ma u mnie co roku. Nie wiem czy tylko u mnie czy taka jego "uroda".
Zachwycam się za to tymi różami, które są zdrowe jak na początku sezonu np. idealna Baronessa. Polecam. Tak o niej czytałam i teraz potwierdzam.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies