Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

Gosiek33 14:23, 07 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Dałam zdjęcia nie kompostownika tylko zasłonki kompostownika. Można tak samo zakryć nimi i beczki z wodą. To tylko pomysł na optyczne uporządkowanie terenu pod iglakami.

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:25, 07 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Przebiśnieg po wiosennym przesadzeniu na razie ma tylko jedną kępkę. Jeśli znajdę więcej to chętnie się podzielę
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
makadamia 14:58, 07 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
aa, nie załapałam (mimo ładnej pogody, coś mnie dzisiaj głowa boli)

nieee, jedynego przebiśniega nie będę Ci od serca odrywać. poczekam aż się rozmnożą i wtedy przylezę
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gosiek33 15:17, 07 lut 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Nie, nie. Mam nadzieję, że dojedzieś w końcu niezależnie od sadzonek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Poppy 16:15, 07 lut 2020


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
makadamia napisał(a)


Dwie takie komory to by mi się zmieściły, zamiast tego, co mam teraz

Na razie oswajam się z myślą, że tych beczek na deszczówkę w ogóle nie będzie i nie będę ich musiała zasłaniać. Mogę tam zrobić normalną rabatę.
Dziwnie mi z tym



Mega by bylo Zbiornik w ziemi to najlepsza opcja, do tego jakas pompka i podlewasz Dodatkowa rabata piechota nie chodzi.
U mnie nie przejdzie, koparke by musial dzwig ponad domem przenosic, a recznie, w mojej glinie, to eh
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Tamaryszek 21:25, 13 lut 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Przeczytałam wszystkie rozważania na temat rewolucji w Twoim ogrodzie, ciekawe, bardzo. Pojawiały mi się w głowie jakieś pomysły, ale nie znając ogrodu ani choćby wymiarów wszystkiego, nie będę Ci mieszać w głowie. Sprawa jest skomplikowana, zbyt dużo aspektów trzeba brać pod uwagę. Najwygodniej byłoby zrobić burzę mózgów in situ, zebrać doradców na kawie w ogródku i... Ale masz już tyle koncepcji, że chyba po prostu muszą Ci się ułożyć w głowie, daj sobie chwilę. I wiesz co? Pewne rzeczy trzeba po prostu zaakceptować, niech nie blokują innych działań (pogodzić się z tym, czego zmienić nie można, a realizować to, co jest możliwe - znasz to?).
A ja mam taki problem - nie mogę się dostać na Twojego bloga, nie otwiera się, pokazuje mi się taki napis: "twoja strona została zablokowana,
jeśli jesteś jej właścicielem skontaktuj się z nami.Kei.pl". Wiesz coś o tym?
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
galgAsia 09:33, 14 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Strona nadal zablokowana

Aaa, doczytałam - zmiana hostingu. Ufff…
Poczekam cierpliwie
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
makadamia 18:56, 15 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Poppy napisał(a)


Mega by bylo Zbiornik w ziemi to najlepsza opcja, do tego jakas pompka i podlewasz Dodatkowa rabata piechota nie chodzi.
U mnie nie przejdzie, koparke by musial dzwig ponad domem przenosic, a recznie, w mojej glinie, to eh


Właśnie myślę, jak by to w miarę prędko ogarnąć.
Ale rabaty dodatkowej chyba jednak nie będzie

Gosiek33 napisał(a)
Nie, nie. Mam nadzieję, że dojedzieś w końcu niezależnie od sadzonek


taki mam plan na ten rok
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 19:04, 15 lut 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Tamaryszek napisał(a)
Przeczytałam wszystkie rozważania na temat rewolucji w Twoim ogrodzie, ciekawe, bardzo. Pojawiały mi się w głowie jakieś pomysły, ale nie znając ogrodu ani choćby wymiarów wszystkiego, nie będę Ci mieszać w głowie. Sprawa jest skomplikowana, zbyt dużo aspektów trzeba brać pod uwagę. Najwygodniej byłoby zrobić burzę mózgów in situ, zebrać doradców na kawie w ogródku i... Ale masz już tyle koncepcji, że chyba po prostu muszą Ci się ułożyć w głowie, daj sobie chwilę. I wiesz co? Pewne rzeczy trzeba po prostu zaakceptować, niech nie blokują innych działań (pogodzić się z tym, czego zmienić nie można, a realizować to, co jest możliwe - znasz to?).
A ja mam taki problem - nie mogę się dostać na Twojego bloga, nie otwiera się, pokazuje mi się taki napis: "twoja strona została zablokowana,
jeśli jesteś jej właścicielem skontaktuj się z nami.Kei.pl". Wiesz coś o tym?


galgAsia napisał(a)
Strona nadal zablokowana

Aaa, doczytałam - zmiana hostingu. Ufff…
Poczekam cierpliwie


Dokładnie tak. Zawaliłam trochę sprawę i chyba dopiero we wtorek będzie działało.

Myślę, patrzę na ten ogródek i mam problem: nie jestem w stanie wyobrazić sobie nic innego oprócz tej ścianki/przesłony. Uwierzcie, że się staram
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kasya 19:30, 15 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552
Asia, a ile cm brakuje tej furtce żeby zasłonić oczy przechodniom ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies