Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

kasia_w 11:41, 08 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Ha!ja też kadruje,zobacz co mam za płotem !dlatego pisze, że masz problem i dylemat.Gdybym miała Twoje iglaki u siebie nie byłabym taka predka z wycinką
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AniMa 11:47, 08 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
Nie krytykuję bo nie piszę czegoś na czym się nie znam, po co ci tacy doradcy?. Jak będzie "ble" lub "ble ble ble" to ci delikatnie - delikatnie powiem Należę do tych osób co wolą pozytywne rzeczy wypisywać - na tym to się znam Więc obserwuje sobie po cichutku na razie Ale poprawię się, będe listę obecności podpisywać

A z innej beczki to którą symetrie i rys. u mnie Ci chodziło????
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
AniMa 11:52, 08 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
A jeszcze odnośnie twoich zasłaniaczy sąsiada...tylko przypominam, że ja się mało znam - może by podciąć w miarę wysoko te "htuje" i podsadzić je właśnie czymś niższym (na razie) a jak urośnie, to pozbyć się reszty...???
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
Makusia 11:54, 08 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
O Jezussssu- znowu trudne tematy
Czekam w przykucku na decyzję
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Toszka 12:27, 08 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
32 zł to bardzo dobra cena. Zwłaszcza, że cis pierwsze 3-4 lata praktycznie stoi i nie rośnie nad ziemią Dopiero w piątym roku zaczyna nieśmiało wypuszczać właściwe (dorosłe) gałązki. Mam trochę siewek to i obserwacje poczyniam
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
makadamia 12:37, 08 wrz 2016


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasiu - czyli mnie rozumiesz

Aniu - już się u Ciebie wypisałam, mam nadzieję że jaśniej
(btw: widzisz, masz lepszy charakter ode mnie: ja się nie znam, a doradzam ile wlezie, potem Toszka musi prostować; ale pamiętam swoje początki na forum - lepszy kiepski odzew niż żaden)

A do Twojej rady nie mogę się niestety zastosować - mam za mało miejsca

Marta - uroki przerabiania starego ogrodu;

Cyknęłam Wam zdjęcie z mojej ulubionej pory dnia - mój ogród najlepiej wygląda po 15-ej, kiedy słońce prześwieca przez lipy



Barwinek variegata niedługo zasłoni krawężnik, karmnik aureola też niedługo wszystko zarośnie, liście lipy leżą sobie spokojnie między korą i nikomu nie przeszkadzają
fajnie jest

a tu nowe nabytki:


Z tyłu pęcherznica ma za zadanie dodawać trochę koloru
przed nią tawuły anthony waterer - oby pasowały kolorem kwiatów
i byliny na rozmnożenie: brunnera (odmiany zapomniałam buu) i Carex ID (miałam podzielić wypasioną sadzonkę, ale karpa była taka twarda, że ledwie dwa kawałeczki udało mi się uszczknąć!)
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
kasia_w 12:48, 08 wrz 2016


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
no właśnie ta brunerą się wczoraj w CO zachwycałam, jest śliczna...ale zimą nie zdobi, a potrzebuję coś co zimą wygląda także

Pęcherznica rośnie wielka,nawet jak się ostro tnie, nie wiem czy nie za mało miejsca jej dałaś

ice dance wykop i podziel kuchennym tasakiem- na moje oko 3-4 sadzonki z tego wyjdą .Nie bój się, nie ma co się z nią cackać, twarda jest
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AniMa 13:02, 08 wrz 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
U mnie takie cienie na "trawie" z rana...i jeszcze rosa...Nie chce się do pracy jechać
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
anbu 13:05, 08 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Asiu sorki, że wyskakuję ni z gruszki ni z pietruszki ale widzę że kompost rozdysponowany!
Yupi!
____________________
Ania Ogród Ani :)
zoja 13:06, 08 wrz 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
też lubię takie słoneczne prześwity
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies