Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 09:26, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
To ja Ci pożyczę Projektowanie, a Ty mi - Zakładanie

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 09:45, 15 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Nie ma problemu będzie okazja/pretekst do spotkania. Nie wiem czym się one różnią więc będzie okazja do porównania.

Wzięłam jeszcze coś takiego - link ze względu na niby gotowce na rabaty do małego ogrodu. Zobaczę co to.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 09:48, 15 lut 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
A ja sobie kupiłam : Zaprojektuj ogród swoich marzeń Brigitte Röde
Nawet fajna, właśnie oglądam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 10:12, 15 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Asia, u Ciebie byłam jeszcze w grudniu na bieżąco, ale potem odpadłam totalnie. A wątek rozrasta się w zastraszającym tempie. Fajnie widać tę pasję poznawczą w ogrodnictwie, projektowaniu w Waszych debatach - u siebie niestety zauważyłam pewną rezygnację w kwestii szeroko zakrojonych zmian, które wiem, że by się przydały. A może to znak, że w tm roku w ogródku po raz pierwszy poodpoczywam i pooglądam go z perspektywy, zamiast dłubać na kolanach i widzieć tylko tyle ile w zasięgu ręki
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mrokasia 10:27, 15 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ależ mi się zachciało tych ogrodniczych książek!!! Czytanie w oryginale to dla mnie ciut przy dużo ale obrazki to bym pooglądała... chyba pójdę na pinteresta...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 14:42, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)
Nie ma problemu będzie okazja/pretekst do spotkania. Nie wiem czym się one różnią więc będzie okazja do porównania.

Wzięłam jeszcze coś takiego - link ze względu na niby gotowce na rabaty do małego ogrodu. Zobaczę co to.


Zdaje się, że Kasia się do Ciebie wpraszała na tulipany, to i ja bym się dołączyła
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 14:43, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mrokasia napisał(a)
Ależ mi się zachciało tych ogrodniczych książek!!! Czytanie w oryginale to dla mnie ciut przy dużo ale obrazki to bym pooglądała... chyba pójdę na pinteresta...


No nie powiem, że łatwo jest
Ale wezmę do Iwonki którąś z tych anglojęzycznych, to będziesz mogła spróbować
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 14:45, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)
Asia, u Ciebie byłam jeszcze w grudniu na bieżąco, ale potem odpadłam totalnie. A wątek rozrasta się w zastraszającym tempie. Fajnie widać tę pasję poznawczą w ogrodnictwie, projektowaniu w Waszych debatach - u siebie niestety zauważyłam pewną rezygnację w kwestii szeroko zakrojonych zmian, które wiem, że by się przydały. A może to znak, że w tm roku w ogródku po raz pierwszy poodpoczywam i pooglądam go z perspektywy, zamiast dłubać na kolanach i widzieć tylko tyle ile w zasięgu ręki


Jak to ładnie określiłaś: "pasja poznawcza". Aż mi się miło zrobiło, bo ja po prostu uważam, że jak komuś Bozia poskąpiła talentu, to musi nadrabiać ciężką pracą
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 14:50, 15 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Przecież wiesz, że jesteś zawsze mile widziana, szczególnie, że masz do mnie może 15 minut drogi ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
makadamia 14:50, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
jolanka napisał(a)
A ja sobie kupiłam : Zaprojektuj ogród swoich marzeń Brigitte Röde
Nawet fajna, właśnie oglądam


Jakieś pomysły dla siebie zaczerpnęłaś?

Ja nie tak dawno kupiłam polecaną przez Tamaryszka książkę "zmień swój ogród". I za radą autorek, planuję w tym roku puścić nasturcję i/lub groszek pachnący na siatkę - niech nas trochę osłoną od ulicy, póki cisy nie urosną.
Tylko donice będę chyba musiała na drodze postawić/zbudować, bo inaczej nie przeżyją
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies