Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

makadamia 14:57, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
inka74 napisał(a)
Przecież wiesz, że jesteś zawsze mile widziana, szczególnie, że masz do mnie może 15 minut drogi ))


Nie 15, a co najmniej 25 i to przy założeniu że nie ma korków. A korki są codziennie w godzinach popołudniowych. Sobotę mam zawsze bardzo roboczą, zostaje niedziela. Jednym słowem - nie jest łatwo. Ale niech te tulipany zakwitną, to zostawię dzieci, odpuszczę odkurzanie i popędzę do Ciebie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 15:03, 15 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
makadamia napisał(a)


No nie powiem, że łatwo jest
Ale wezmę do Iwonki którąś z tych anglojęzycznych, to będziesz mogła spróbować


Weź, weź
Ja generalnie dawno temu zrezygnowałam w kupowania książek, bo byłam w stanie wydać na książki każde pieniądze, czytać je kosztem innych zajęć a poza tym kończyły mi się półki w domu .
Przestałam wchodzić do księgarni stacjonarnych i przeszukiwać księgarnie internetowe. Zaczęłam intensywnie korzystać z biblioteki i szukać informacji w internecie (i tak trafiłam tutaj ). Dobrze mi szło . A teraz, po tych Waszych wpisach, czuję się jak narkoman albo alkoholik po latach odwyku i trochę się boję, że jak kupię jedną to popłynę....
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 15:04, 15 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
makadamia napisał(a)


Nie 15, a co najmniej 25 i to przy założeniu że nie ma korków. A korki są codziennie w godzinach popołudniowych. Sobotę mam zawsze bardzo roboczą, zostaje niedziela. Jednym słowem - nie jest łatwo. Ale niech te tulipany zakwitną, to zostawię dzieci, odpuszczę odkurzanie i popędzę do Ciebie


Tylko nie zapomnij ogłosić, żebym zdążyła .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 15:04, 15 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
makadamia napisał(a)


Nie 15, a co najmniej 25 i to przy założeniu że nie ma korków. A korki są codziennie w godzinach popołudniowych. Sobotę mam zawsze bardzo roboczą, zostaje niedziela. Jednym słowem - nie jest łatwo. Ale niech te tulipany zakwitną, to zostawię dzieci, odpuszczę odkurzanie i popędzę do Ciebie


Ooo, to może ja się dołączę
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
makadamia 15:06, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Dokładnie tak było ze mną:!
Nie kupowałam, nie kupowałam, ale w końcu jak kupiłam jedną, to z następnymi poooszło!
I cały stosik znowu na mnie czeka
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 15:07, 15 lut 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
mrokasia napisał(a)


Tylko nie zapomnij ogłosić, żebym zdążyła .


Zana napisał(a)


Ooo, to może ja się dołączę


Zrobimy Iwonce nalot
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 15:48, 15 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
dajcie tylko znać cobym po moich chłopakach posprzątała ) jeden i drugi porządek mają za nic.

ja do książek czuję ogromny sentyment, uwielbiam czytać i niestety mieć na własność te ukochane, wersje papierowe koniecznie. Nie potrafię czytać na kindlu, drażni mnie. Nie mam tej satysfakcji przewracania kartek.

Nie mam weny twórczej do pracy dziś, nic mi nie wychodzi. Stosy tłumaczeń do durnych filmów montażowych czekają a ja siedzę i czytam zmagania Tamaryszka...

____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Poppy 19:56, 15 lut 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
dajcie tylko znać cobym po moich chłopakach posprzątała ) jeden i drugi porządek mają za nic.

ja do książek czuję ogromny sentyment, uwielbiam czytać i niestety mieć na własność te ukochane, wersje papierowe koniecznie. Nie potrafię czytać na kindlu, drażni mnie. Nie mam tej satysfakcji przewracania kartek.

Nie mam weny twórczej do pracy dziś, nic mi nie wychodzi. Stosy tłumaczeń do durnych filmów montażowych czekają a ja siedzę i czytam zmagania Tamaryszka...



Fajnie Wam, ze tak blisko mieszkacie i sie mozecie odwiedzac!

Ja tez gromadze ksiazki, z braku miejsca pozbylam sie wszystkich 'normalnych' i te planuje wlasnie na kindlu czytac, jak go w koncu kupie.
Ale ogrodowe musza byc papierowe, tak samo te o gotowaniu, takze ze wzgledu na zdjecia, ale i te radosc z przewracania kartek. Stanowczo znowu mam za duzo, a lista do zdobycia dluga ze ho ho. Kupuje najczesciej uzywki, i z amazona, i z charity, wole wydac kase na rosliny
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Gruszka_na_w... 19:58, 15 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
makadamia napisał(a)


Jak to ładnie określiłaś: "pasja poznawcza". Aż mi się miło zrobiło, bo ja po prostu uważam, że jak komuś Bozia poskąpiła talentu, to musi nadrabiać ciężką pracą


Sam talent, bez ciężkiej pracy, psu na budę się zda.
A ciężka praca, koniec końców, zwykle może ten talent godnie zastąpić.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:05, 15 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Piszcie po cichu o tym swoich wizytacjach, bo mnie zasysa z zazdrości (i to nie pozytywnie ), że macie pokrewne ogrodowe dusze rzut beretem od siebie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies