Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Podmiejski ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Podmiejski ogródek

Gosiek33 08:32, 14 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Fantastycznie wyszło, piękny okaz, też na początek pień byb wsparła, nawet jak przy murze rośnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
makadamia 08:33, 14 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Anda napisał(a)
Asiu, u nas zawsze razem z drzewem sprzedajemy paliki, chyba że klient absolutnie nie chce, to nie namawiamy.
Korzenie włośnikowe bardzo szybko sie rwą na początku.


U nas takich luksusów nie ma, a jak drzewko z tych tańszych, to paliki mogą być wręcz drożej wyjść od samego drzewka
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
makadamia 08:34, 14 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Gosiek33 napisał(a)
Fantastycznie wyszło, piękny okaz, też na początek pień byb wsparła, nawet jak przy murze rośnie


Można by go było w sumie przywiązać do muru zamiast do palika, tylko nie wiem jak
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
galgAsia 08:34, 14 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)
Asiu, u nas zawsze razem z drzewem sprzedajemy paliki, chyba że klient absolutnie nie chce, to nie namawiamy.
Korzenie włośnikowe bardzo szybko sie rwą na początku.


No wiedziałam, ze fachura . Czy ja przypadkiem nie ma do Ciebie Ewo stosunkowo blisko ?
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 08:35, 14 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
Heh, do tanich drzew paliki musowo właściwie, bo tam to dopiero pieńki cieniutkie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 08:38, 14 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
Drzewko wpasowało się super Piękne.
Ładnie zapakowane
Ale do mnie nie zajrzałaś, chlip, chlip...
Paliki daj koniecznie, bo mimo że za murkiem to jednak wiatr targa koroną a nie pniem więc... trzeba umocnić żeby nie zrywało świeżych korzonków. Chyba że mężaty wymyśli jakieś dyskretne mocowanie do murka.

Przy okazji zdjęć popatrzyłam sobie na moje dawne okna nie to żebym tęskniła, ot tak, nostalgia mnie wzięła
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 08:38, 14 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
galgAsia napisał(a)


No wiedziałam, ze fachura . Czy ja przypadkiem nie ma do Ciebie Ewo stosunkowo blisko ?


Stosunkowo zawsze może być blisko A w połowie września mamy coś w rodzaju targów i peeeełno fajnych roślin

A gdzie mieszkasz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 08:41, 14 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Anda napisał(a)


Stosunkowo zawsze może być blisko A w połowie września mamy coś w rodzaju targów i peeeełno fajnych roślin

A gdzie mieszkasz?


Lubuskie, Gorzów Wlkp.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
mrokasia 08:42, 14 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18015
No proszę, dąbek na schwał!!! Niech Ci pięknie rośnie .
Też sobię kupię. Kiedyś .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 08:43, 14 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33495
galgAsia napisał(a)


Lubuskie, Gorzów Wlkp.


No to masz do mnie ok. 900 km.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies