Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Początkującego ogrodnika kawałek trawnika ;) Ogródek Kasi

Pszczelarnia 17:22, 20 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kasiu, Creme de Casis - dekoracyjna, mogę Ci wysłać. Mała, krzaczasta i chętna do kwitnienia po całości.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
inka74 17:29, 20 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Byłam właśnie na Głębockiej coby głowę przewietrzyć ale nic nie wzięłam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 17:44, 20 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pszczelarnia napisał(a)
Kasiu, Creme de Casis - dekoracyjna, mogę Ci wysłać. Mała, krzaczasta i chętna do kwitnienia po całości.



Ewo, dziękuję Ci, ale chyba zwyczajnie nie zmieszczę jak się różami obsadę nie mam na nią pomysłu za bardzo, nie będę kombinować. A jedna z dalii mi w ogóle pąków nie zawiązuje.. a taka ładna miała być (aurora)

Za to jedną białą dekoracyjna obdaruje mamę, bo mam dwie sztuki, a jest olbrzymia-na jej włości w sam raz.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Anda 18:05, 20 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33561
Kasiu, Creme de Cassis mam w donicach, polecam

Widoki u Ciebie śliczne. Ogród pięknieje i pięknieje
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Poppy 22:43, 20 wrz 2019


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
Kasiu, dawno nie bylam, faktycznie ogrod pieknieje!
Jude tez piekna wyhaczylas. Tyle, ze ona ma w sobie troche tej zolci, w sumie to b taki krem, czasem rozowieje, czasem blednie. Ale piekna jest, i pachnie cudnie, mysle, ze sie wpasuje w Twoj ogrod i kolory.

A skoro lubisz duze dalie, to polecam Ci Emory Paul. Nie wiem, czy w pl mozna ja dostac, ale jest ogromna, nie tylko kwiat, i wyjatkowa pod kazdym wzgledem. Nie mam, chociaz od lat na liscie Z tym, ze ja nie lubie takich ogromnych kwiatow w wazonie, ale na rabacie, w odpowiednium towarzystwie, super!
https://i2.wp.com/www.jackwallington.com/wp-content/uploads/2015/11/jack-wallington-117-3.jpg
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
Kasia_CS 00:01, 21 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Poppy napisał(a)
Kasiu, dawno nie bylam, faktycznie ogrod pieknieje!
Jude tez piekna wyhaczylas. Tyle, ze ona ma w sobie troche tej zolci, w sumie to b taki krem, czasem rozowieje, czasem blednie. Ale piekna jest, i pachnie cudnie, mysle, ze sie wpasuje w Twoj ogrod i kolory.

A skoro lubisz duze dalie, to polecam Ci Emory Paul. Nie wiem, czy w pl mozna ja dostac, ale jest ogromna, nie tylko kwiat, i wyjatkowa pod kazdym wzgledem. Nie mam, chociaz od lat na liscie Z tym, ze ja nie lubie takich ogromnych kwiatow w wazonie, ale na rabacie, w odpowiednium towarzystwie, super!
https://i2.wp.com/www.jackwallington.com/wp-content/uploads/2015/11/jack-wallington-117-3.jpg


Jude jaka by nie była, znajdzie sobie miejsce

a na dalie miejsca muszę wybierać starannie - mam 2 dalie posadzone wewnątrz różanej pergoli - gdyby nie wsadzenie ich w obelisk, to dawno już leżałyby pokotem, połamane..jedną mam właśnie z duzymi kwiatami samopas w rabacie - tak mi ją położyło na rośliny, że juz po kwiatach śmiałka...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
eVka 02:16, 21 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)


zasadzałam się na zakupy u nich rok temu, ale taki mini rekonesans robiłam i trochę mi odradzono szczerze mówiąc - na sobie nie przetestowałam, choć mieli kilka róż, które chciałam kupić. Fakt, że ceny atrakcyjne - wg różanych dziewczyn zbyt atrakcyjne. Ale możesz spróbować - ceny nie są wygórowane, miejsce masz, więc w razie czego tak nie szkoda zaryzykować.

Oj to nie zaryzukuję, wracam z podkulonym ogonem do Hyżego
Dziękuję Kasiu.
____________________
Kasia_CS 21:07, 21 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)
Kasiu, Creme de Cassis mam w donicach, polecam

Widoki u Ciebie śliczne. Ogród pięknieje i pięknieje


mówisz, że do donicy się nadaje? tylko u mnie już wolnych donic brak, haha
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:12, 21 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Niestrzyżona długo hakuro -jakby piorun w nią strzelił ale, że trochę nas te habazie zasłaniają nad płotem, to tak zostawiłam obok niestety "rozwalona" dalia, bo jest ogromna, a podpora nie wystarczyła i położyła mi się na śmiałkach, rozchodnikach... ale kwiaty ma cudownie olbrzymie



Zawilec Rotkappchen



to chyba September charm
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:19, 21 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Magentowa dalia - dziś kolor okazał się nie do uchwycenia




Bardzo ciemna Kenora Macob


____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies