Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AnnaCh 20:30, 30 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dobra, to jeszcze się dogadamy, w każdym razie, jedziemy
____________________
Ania - Malutki pod lasem
mrokasia 20:53, 30 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
Martek, doczytałam co tam u Ciebie i się zmartwiłam wydarzeniami w rodzinie. Trzymam kciuki za szybki powrót brata do zdrowia!!!
A ogród Ci pięknieje . Jest jakaś zaleta tego, ze Cie długo nie było - widać jak duży progres miał miejsce .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
AngelikaX 10:30, 31 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makusia napisał(a)
Angelika, też mam nadzieję, że do końca sezonu zostanę. Choć nie wypominajac, też za często się nie pojawisz a i zdjęć w tym sezonie jak deszczu


A bo wiesz, jak ruch słaby to i pisać nie ma za bardzo z kim, a sama ze sobą nie będę
Ale, że czyich zdjęć mało? Bo u mnie średnia raz w miesiącu wyrobiona, także jak na okoliczności jakie są to bym rzekła że całkiem przyzwoita

Macham i uciekam do ogarnięcia włości
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnnaCh 23:06, 01 wrz 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
makadamia napisał(a)
Szpalery mi trochę nie pasują
To już wiem czemu mnie nie odwiedzasz Odkąd pierdyknęłam szpaler jarząbów
____________________
Ania - Malutki pod lasem
makadamia 08:10, 02 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
AnnaCh napisał(a)
To już wiem czemu mnie nie odwiedzasz Odkąd pierdyknęłam szpaler jarząbów



wcale nie dlatego, tylko z braku czasu nie wchodzę na wszystkie wątki
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Dominika11 12:18, 02 wrz 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Makusia napisał(a)


wow oniemiałam

na pierwszej fotce wiąz Camperdownii???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Makusia 10:19, 03 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Aniu- jedziemy!
PS. Uderz w stół, a Makadamia się pojawi (to cytat chyba z HAni, ale pewności nie mam )

Mrokasiu- dziękuje bardzo! Jednak próżna jestem i bardzo mnie cieszą takie słowa miłe o moim ogródeczku

Angelika- ja już Ci kiedyś pisałam, że jakbym miała taki ogród, jak Ty, to sama sobie z 1000 stron bym sobie natrzaskała
Raz w miesiącu, to jest wypłata, rachunek za telefon, "ciężkie dni" w życiu kobiet, podatki, ZUSy i parę innych rzeczy, ale o zdjęciach i średniej, to pierwsze słyszę i mi się nie podoba!

Domi, dziękuję- tak, on Ci- wiąz
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
makadamia 10:22, 03 wrz 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Makusia napisał(a)
Aniu- jedziemy!
PS. Uderz w stół, a Makadamia się pojawi (to cytat chyba z HAni, ale pewności nie mam )


nadal aktualny

____________________
Asia-podmiejski ogrodek
AngelikaX 15:54, 03 wrz 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Makusia napisał(a)


Angelika- ja już Ci kiedyś pisałam, że jakbym miała taki ogród, jak Ty, to sama sobie z 1000 stron bym sobie natrzaskała
Raz w miesiącu, to jest wypłata, rachunek za telefon, "ciężkie dni" w życiu kobiet, podatki, ZUSy i parę innych rzeczy, ale o zdjęciach i średniej, to pierwsze słyszę i mi się nie podoba!

[


Ależ Ty dziś rozkrzyczana

Średnio raz w miesiącu foty w sensie, że pokazuję jak ogród zachowuje czy tez zmienia się z miesiąca na miesiąc... na pewno słyszała... a jak nie to jak to mówią człowiek uczy się ponoć całe życie

Ale dość o moich fotach czy ich dużo czy mało (choć szczerze to wskaż jedną osobę, która wrzuca regularniej zdjęcia ode mnie ) bo to wątek o Twoim ogrodzie i nie rozumiem czego mu brakuje aby tego tysiąca nie natrzaskać

____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
mirkaka 17:57, 03 wrz 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9498
Czytam o chorobie i życzę zdrowia bratu, Tobie siły.
Marta cudnie podrósł Twój ogród, szpaler bukietówek robi wrażenie
A ja chciałam zobaczyć te lewkonie. bo Twoje chyba są podwójne i silnie pachnące Masz zdjęcie?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies