Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

SlonecznyOgrod 22:23, 19 kwi 2018


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Ale okazy, niesamowite wrażenie robią
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
kasja83 09:15, 20 kwi 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Figielka napisał(a)
Ja też mam takie miejsca, których nie pokazuję.
Pozdrawiam z Kujaw.

Każdy ma takie miejsca...przynajmniej tak mi pisano, jak pokazywałam swój Mordor
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kamcia 13:05, 20 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
To mnie pocieszylyscie, ze nie jestem sama...

Aczkolwiek po zawaleniu sie plotu liczba tych miejsc sie niestety u mnie powiekszyla...


____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 13:10, 24 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Po raz pierwszy mam w przedogrodku tulipany. I chba po raz ostatni. Poniewaz po wymianie plotu wejscie do domu ma byc przesuniete a dla mnie to znak, ze trzeba zmienic wszystkie rabaty. Planuje wiecej bukszpanow i roslin zimozielonych.





Roza Leonardo da Vinci ma pierwsze w tym roku paki:









W zeszlym roku moj ogrod wzbogacil sie o dwa perukowce. Jeden niestety troche przymarzl ale zauwazylam, ze odbija od ziemi, wiec go zostawie. Ten drugi natomiast Ma sie calkiem niezle:


Zamysl byl taki, ze maja rosnac przy nowozakupionej hortensji Vanilla Fraise.







____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 13:26, 24 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Moj ulubiony klonik:




...i jego sasiad: nowy nabytek. Mial byc z tej samej odmiany




W krainie deszczowcow zakwitly rododendrony. U mnie najpierw otwieraja sie te biale, a dopiero potem rozowe, filetowe i czerwone.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 13:44, 24 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
A teraz pytanie z innej beczki a mianowicie z beczki dewzczowej: jak poradzilyscie sobie z oslonieciem zbiornika na deszczowke?

Mam ich kilka w ogrodzie i niekoniecznie chcialabym je eksponowac. Niestety nie mam pomyslu na ich osloniecie. Myslalam o tujach ale i ten pomysl jakos do mnie nie przemawia. Moze ktoras z was moze mi pomoc? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Anitka 21:43, 24 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7689
Dobrze, że w odpowiednim momencie tego Pierisa przesadziłaś do donicy. Czytam, że szykują się rewolucje po remoncie płotu. Kloniki masz śliczne. Zazdroszczę różanecznika, mam takie piękne liście. Dla pocieszenia każdy ma w ogrodzie takie miejsca, których nie pokazuje. Nawet ja Ja swoich różaneczników z bliska nie pokażę, bo liście przez opuchlaki zmasakrowane. Wiele by jeszcze wyliczać.
A te zbiorniki duże są i w jakim miejscu? Chodzi o takie stojące czy wkopane w ziemi?
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Kamcia 15:55, 26 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Niestety te zbiorniki sa spore...ok 150 cm wysokosci i 70 cm szerokosci.



Najbardziej przeszkadza mi jeden, wokol ktorego tworze nowa rabate.

Myslalam, zeby z boku i przodu posadzic kilka tuji, zeby go troche zaslonily, ale zebym nadal miala dostep do kranu. Albo moze jakiegos zielonego perukowca, bo one szybko rosna. Sama nie wiem. Szukalam jakis inspiracji w internecie ale nic nie znalazlam.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Joku 20:53, 26 kwi 2018


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Jakaś osłona, ekran z czegoś pasującego do domu, na niego jakieś pnącze?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kamcia 08:55, 27 kwi 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Mysle, ze to bardzo dobry pomysl Joku. Na pewno wezme go pod uwage.



Dziekuje.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies