Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 08:47, 16 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
effka napisał(a)

W takim razie muszę mocno trzymać kciuki za powodzenie całej akcji żywopłotowej.


nie dziękuję

pan koparkowy szaleje od rana
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gosiek33 08:50, 16 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kibicuję przesadzaniu i czekam na relację
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 08:52, 16 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
April napisał(a)
Kasiu, śledzę poczynania, poważne akcje masz zaplanowane na ten tydzień. Oby wiatr się uspokoił bo znacznie utrudni prace przy przesadzaniu.
Trochę ci zazdrościć zaczynam tego zamieszania bo ja unieruchomiona przez kręgosłup. Przegięłam w tym sezonie. Ale byłam w Skierniewicach i Rykach Ciekawe kto teraz posadzi moje zakupy... chociaż bardzo się ograniczałam. Szkoda że cię z nami nie było


Joluś, połamało Cię??? Bidulka... Mnie boli szyja od dłuższego czasu, ale już lepiej. Trzymam kciuki za szybki powrót do formy!

Ja boje się co będzie z moją i eMa formą pod koniec tego tygodnia... wczoraj wpadł do nas kolega z wykrywaczem metali... załamka, cała działka pipczy .
Po pół godzinnych wykopkach odkrywkowych mieliśmy pół wiadra znalezisk... kurde, nie tak miało być .

Idę zaraz obkopywać tuje.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
galgAsia 08:59, 16 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Kasia, tylko pamiętaj - postawa: plecki proste, doopka wypięta, kolanka ugięte , bo inaczej pod koniec tygodnia będziesz się czołgać (tfu,tfu,tfu!)
Rany jak fajnie! Się dzieje!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 09:02, 16 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41828
mrokasia napisał(a)


Nie mam pojęcia, mogę jutro sprawdzić jaką ma deklarowana kwaśność na opakowaniu.



Tak naprawdę tempa to wszystko nabiera dopiero w tym tygodniu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i zostanie zrealizowane zgodnie z planem.
Jutro jadę obejrzeć ewentualną ziemię na dosypanie.
Mam trochę pietra z tym przesadzaniem tuj. Nie wiem czy fizycznie damy radę. Co prawda będą kopane i przenoszone koparką, ale nie wiem jak będzie z ustawianiem i zasypywaniem.

Ja na początku takie 2 duże ze 2,5-3m kupiłam i daliśmy rade posadzić
Tylko trzeba zapalikować bo wiatr może przewrocic
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
tulucy 09:19, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Kasia mój pan macant sprawdzony, dobry szybko na nogi stawia i majątku nie kosztuje, jakby co
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Margerytka40 09:29, 16 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasiu trzymam kciuki za powodzenie akcji
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gosiek33 09:33, 16 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)

Ja boje się co będzie z moją i eMa formą pod koniec tego tygodnia... wczoraj wpadł do nas kolega z wykrywaczem metali... załamka, cała działka pipczy .
Po pół godzinnych wykopkach odkrywkowych mieliśmy pół wiadra znalezisk... kurde, nie tak miało być .

Idę zaraz obkopywać tuje.



Na złomie się odkujesz to chyba i tak lepsze niż szkło?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
eVka 09:34, 16 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


nie dziękuję

pan koparkowy szaleje od rana

I dobrze Przed zimą uporacie się z wykopkami. Metale pod ziemią to pewnie jakiś złom drobny?
____________________
UrsaMaior 09:35, 16 wrz 2019


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
Hehe Kaśka, hej przygodo!;D
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies