Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

AnnaCh 22:18, 22 mar 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
30.11 i 14.01 to daty publikacji Koncert ten konkretny był 23 października 2018 r., jak się ogląda od początku, to tam jest data, na poczatku nagrania.
Asiu, też znalazłam tylko poszczególne piosenki z oficjalnego kanału Mayry, ale u mnie to nie problem, bo tak często ich słucham, że YT sam mi po kolei narzuca

Kasiu, sorki, że u Ciebie ta dyskusja muzyczna
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 22:46, 22 mar 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
AnnaCh napisał(a)
Ewo, muzę z Cabo Verde uwielbiam, miałam nawet w następną niedzielę jechać do W-wy na koncert Mayry Andrande, którą wręcz kocham Niestety z wiadomych względów nie pojadę...
Tylko jest też muza z Cabo Verde taka jak nasze disco polo, takie mega umpa, umpa, bardzo zła odmiana funany

Ja też uwielbiam, relaksuje mnie totalnie, odpływam przy niej. Jasne, że muzyka jak w każdym kraju jest różna, od ambitnej po chodnikową
____________________
Kasya 06:29, 23 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42077
mrokasia napisał(a)


Ja spróbuję . Potrzebuję znacznie więcej niż 1 sztuka .



W przypadku "moich" budowlańców głównym problemem jest poziom głośności, rodzaj muzyki jest na drugim miejscu. W sobotę tak głośno puścili muzykę, że nawet gdyby grali mój ulubiony gatunek muzyki to byłoby to nie do zniesienia.

Ludzie są bezmyślni. A Twoja reakcja bombowa .



Niech każdy słucha tego co lubi, tylko niech nie zmusza do tego innych .


Znakiem rozpoznawczym kazdej „ekipy” jest przenośny radioodtwarzacz z muzą na cały regulator
Zawsze mnie to bawi
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agi2006 13:24, 24 mar 2020


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
mrokasia napisał(a)



2016

2019


No Kasia jestem i na sam początek cytuję Twoje przed i po! WOOOOOOW!!! To się nazywa lepsza zmiana Powiedz mi proszę co tu masz. Widzę graby, chyba caradonnę, tawułki , ale traw nie rozszyfruję...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
UrsaMaior 13:56, 24 mar 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8280
Też lubię to porównanie Grab dochodzi do siebie?
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 14:19, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
AnnaCh napisał(a)

Kasiu, sorki, że u Ciebie ta dyskusja muzyczna


Bardzo fajna dyskusja .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:21, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Kasya napisał(a)

Znakiem rozpoznawczym kazdej „ekipy” jest przenośny radioodtwarzacz z muzą na cały regulator
Zawsze mnie to bawi



coś w tym jest, choć sama lubię sobie czasem coś puścić jak pracuję w ogrodzie
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:22, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
Agi2006 napisał(a)


No Kasia jestem i na sam początek cytuję Twoje przed i po! WOOOOOOW!!! To się nazywa lepsza zmiana Powiedz mi proszę co tu masz. Widzę graby, chyba caradonnę, tawułki , ale traw nie rozszyfruję...


No hej , aleś odkopała . Ale zgadzam się - to była dobra zmiana
Te trawy to rozplenice Hameln. Musze kilka stąd zabrać bo rosną wielkie i pochłaniają inne rośliny.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:24, 24 mar 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18052
UrsaMaior napisał(a)
Też lubię to porównanie Grab dochodzi do siebie?


Eh, nic nie mów. Dwa ładnie zapączone, szczególnie ten najbliżej domu. A ten jeden najbliżej bramy stoi. Coś tam widzę, że się dzieje, jakieś niedobitki pączków nabrzmiewają ale słabo to wygląda. Chyba podleję biedaka fosforem, może mu pomoże.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 15:39, 24 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Chyba nawet dziś ciut cieplej niż wczoraj, ale mnie dziś głowa pęka i nie robię..., zwiozłam jedynie drewna na opał i ulepiłam 100 pierogów

Fajnie że ktoś zacytował Twoją frontową rabatę... piękna jest w nowym wydaniu
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies