Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gosiek33 09:14, 19 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Napawają mnie optymizmem takie prace ogrodowe
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 09:39, 19 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7016
Duzo zrobiliscie. Ale Kasiu mam pytanie, cześć tujek rosnie blizej siebie a te nowe rozstrzelone bardziej. Celowo?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
mrokasia 10:32, 19 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
galgAsia napisał(a)
Kasiulku, to się narobiłaś
Od razu człowiek lepiej się czuje, lżej się oddycha, krew szybciej krąży...
No i coraz piękniej dookoła.

Buziaki na nowy tydzień


No nie powiem, narobiłam się. I faktycznie, lepiej i piękniej. Tylko czemu człowieka wszystko boli?

Johanka77 napisał(a)


W tym miejscu tak. Bo miały tworzyć plecki.
Posadzę je na samym dole pod skarpą, tam będzie im lepiej.


Aaaa, jasne .

April napisał(a)
Pogoda w niedzielę dopisała, sporo zrobiliście. Dobre miejsce dla tujek, zasłonia rachityczny żywopłot sąsiada. Poza tym, jak już je miałaś...
Mój syn też przyjechał skończyć pakowanie. Wystawili stół ogrodowy, zdjęli leżaki z garażu i tyle go widziałam
Ale za to skończyłam wreszcie grabienie igieł. Mogę się wziąć za cięcie róż i przesadzanie.


No wiesz, mój dzieć już wyprowadzony więc teraz przyjeżdża pomóc mamusi .
Fajnie, że udało Ci się skończyć z tymi igłami. Oby tylko pogoda sprzyjała dalszym działaniom.

Gosiek33 napisał(a)
Napawają mnie optymizmem takie prace ogrodowe




TAR napisał(a)
Duzo zrobiliscie. Ale Kasiu mam pytanie, cześć tujek rosnie blizej siebie a te nowe rozstrzelone bardziej. Celowo?


Tak, celowo . Po pierwsze nie miałam tylu tujek by posadzić je blisko siebie na całej długości żywopłotu sąsiadów a już nie chciałam ich dokupować. Poza tym w zeszłym roku zamontowaliśmy te cztery kratki a przed nimi posadziłam miskanty i nie chciałam z tego rezygnować - dlatego tuje poszły między kratki zamiast wsadzonych tam wcześniej dereni Midwinter Fire. Natomiast z prawej strony rosły już dwie tujki zasłaniając kompostowniki i do pierwszej kratki była "dziura" ze szczególnie ażurowym żywopłotem . Więc po prostu dosadziliśmy dwie kolejne tuje by zasłonić to miejsce.
Efekt mi się podoba . Jest tak niejednolicie choć rośliny się powtarzają .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:35, 19 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
mrokasia napisał(a)




No wiesz, mój dzieć już wyprowadzony więc teraz przyjeżdża pomóc mamusi .
Fajnie, że udało Ci się skończyć z tymi igłami. Oby tylko pogoda sprzyjała dalszym działaniom.



No wiesz, mój dzieć też wyprowadzony, po raz trzeci chyba ale z pomocą to tak różnie na razie. Może z czasem mu się zmieni. Albo źle wychowałam
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:42, 19 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
April napisał(a)


No wiesz, mój dzieć też wyprowadzony, po raz trzeci chyba ale z pomocą to tak różnie na razie. Może z czasem mu się zmieni. Albo źle wychowałam


Mój ma powód, żeby się odwdzięczyć .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 10:43, 19 kwi 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Matko takie ogromne tujki przesadzać, podziwiam! Toż to kupa roboty i dźwigania. Brawo Wy!
Serby pochwalam, ładne okazy. Nie mam ich u siebie a zawsze chciałam mieć, może kiedyś
____________________
mrokasia 10:45, 19 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Magnolia Wada's Memory zaczyna świecić. Później da popis (mam nadzieję!) Susan, która jeszcze w pąkach .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:45, 19 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
mrokasia napisał(a)


Mój ma powód, żeby się odwdzięczyć .


A myślisz, że mój nie ma? Pamiętasz akcję z moim samochodem Już mam nowy ale jeszcze mnie telepie jak sobie przypomnę. To przykład jeden z wielu
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 10:47, 19 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
Widzę, że u Ciebie też piękne słoneczko Magnolia rzeczywiście świeci.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
tulucy 10:50, 19 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12890
Magnolia magnolią, ale ta trawa daje po oczach. Kto to widział, żeby mieć taki piękny trawnik po zimie
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies