Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

TAR 12:37, 14 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Roocika napisał(a)
Dziewczyny a możecie podlinkować taki wózek?


ja mam taki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 13:18, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Ja nie umiem podlinkować, wysyłam na pw
W jula za 139 zeta, czerwony. Ma fajny przedłużony dolny poziom
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:20, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
antracyt napisał(a)
Mniejsze narzędzia ogrodowe powinny mieć GPS zainstalowany Ja wszystkie zguby zrzucam na nieletnie


ja myślałam czy nie przyczepić takiego odbiornika reagującego na gwizd, jak do kluczy
Co dziwne kluczy nie gubię.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 13:20, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
TAR napisał(a)
Tez mam taki wozek, z opcja kiprowania. Bardzo sobie odjelam noszenia ciezarow. Mezaty tez czasem pozycza, do przewozenia, ladowania świetny sprzet. Od Gosi pomysł podłapalam

sekatorki i inne drobiazgi typu łopatki, pazurki nosze w koszyku po truskawkach


Ja też mam koszyk w którym noszę ale jest jeden szkopuł... trzeba go tam odkładać
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 13:24, 14 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Takie fartuszki też są przydatne

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/613XmMbnynL._AC_SX679_.jpg
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
April 13:32, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Anda, one szybko się drą niestety. Miałam. Przydałyby się skórzane
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 13:37, 14 maj 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Skórzane też są, ale ciężkie. Ja wolę takie. U mnie się nie drą aż tak szybko, ale nie wiem, jak Ty pracujesz w ogrodzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
TAR 13:56, 14 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
Anda napisał(a)
Skórzane też są, ale ciężkie. Ja wolę takie. U mnie się nie drą aż tak szybko, ale nie wiem, jak Ty pracujesz w ogrodzie


patrzac obiektywnie to pewnie jak polączenie koparki z glebogryzarka. takie ciezary dzwiga
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 13:59, 14 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
April napisał(a)


Ja też mam koszyk w którym noszę ale jest jeden szkopuł... trzeba go tam odkładać


ja odkladam kiedys wszystko zostawialam na rabatach poki moj jeden piesio w szale zabawy nie rozoral sobie klaty odwroconymi pazurkami a drugi wpadl na nozyce żywoplotowe rzucone luzem na trawe. od kilku lat noszenie w koszyczku praktykuje i jakos sie przyzwyczailam
____________________
Ogrod nad bajorkiem
April 14:00, 14 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Anda napisał(a)
Skórzane też są, ale ciężkie. Ja wolę takie. U mnie się nie drą aż tak szybko, ale nie wiem, jak Ty pracujesz w ogrodzie


intensywnie

Rwały mi się od ostrzy sekatora. No i scyzoryk nie zawsze zamknięty...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies