Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Judith 16:18, 12 sie 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10024
Kasia, jeszcze nie posadziłaś, a już dobrze wyglada . Rabatkę w bagażniku skomponowałaś?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 16:38, 12 sie 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Niezła realizacja pokus. I jeszcze w gratisie moc terapeutyczna. Brawo Wy!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 17:07, 12 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Rojodziejowa napisał(a)


O zakupki! Bosko a co to za ładne bergenie?


Dawno takich zakupów nie zrobiłam .
Bergenie dwie odmiany z tych miniaturowych - Flirt i Angels Kisses.

effka napisał(a)
A gdzie Ty niby masz miejsce na tyle sadzonek? Zazdroooo!!! Ja tez chce, idę po nóż i tnę trawnik


Kochana, na byliny i trawy to ja mam jeszcze sporo miejsca . To co dziś kupiłam w większości pójdzie na rabatę pod żywopłotem sąsiadów. Jutro się za nią zabieram - będzie wielkie przesadzanie i wielkie sadzenie .
A Ty idź i tnij! W końcu po co Ci tyle trawnika .

Wiolka5_7 napisał(a)
Ale zakupy! ja posadziłam wczoraj ostatnio zakupione kocimiętki i miejsca więcej brak na chciejstwa ,buuu


No niestety, żaden ogród nie jest z gumy .

April napisał(a)
No i pięknie. Jeśli masz jeszcze siłę.
Bo ja swoje to już sądzę jak za karę. Za dużo tego w tym roku. Mam marzenie żeby już tylko się delektować


Tiaaa, jak kupowałam to miałam jakoś dużo więcej sił, teraz jakoś mi te zasoby zmalały .
Ale ta rabata pod żywopłotem sąsiadów tak mnie męczy, że muszę ją ruszyć. A ruszać i nie mieć co tam posadzić to jakoś bez sensu...
Ty w tym roku tyle zrobiłaś, że ja to mały miki, mooooże zrobiłam 1/10 tego co Ty. Więc Twoje zmęczenie mnie zupełnie nie dziwi. U mnie to raczej lenistwo . Ale i odreagowanie wcześniejszego stresu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:11, 12 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
antracyt napisał(a)
Też tak ostatnio poszłam pooglądać i wróciłam z kilkoma krzaczorami na wakacyjny


Łucja prorokowała, że tak się skończy...

tulucy napisał(a)
Terapeutycznie bardzo to jest skuteczne

Potwierdzam!!!

Judith napisał(a)
Kasia, jeszcze nie posadziłaś, a już dobrze wyglada . Rabatkę w bagażniku skomponowałaś?


He he he . Te zakupy jakoś zawsze w tych bagażnikach tak dobrze razem wyglądają .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Niezła realizacja pokus. I jeszcze w gratisie moc terapeutyczna. Brawo Wy!


Czasem trzeba o siebie się zatroszcdyć i trochę rozpieścić .
Tylko kto to teraz posadzi??? .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 18:20, 12 sie 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
To wstawię jeszcze fotkę mojego ulubionego w tej chwili fragmentu . Wiem, że już był pińcet razy ale za każdym razem gdy na niego spojrzę, szczególnie o poranku, to mi się gęba śmieje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 19:15, 12 sie 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Bosssko!
____________________
Martka 20:07, 12 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Piękny ten zakątek, a widoki tak wypełnionego bagażnika do pewnego momentu cieszą bardzo, potem trochę mniej gdy trzeba posadzić, ale po tym poziom radości szybko wraca na swe poziomy. Sadź i nie skąp zdjęć. Ja już nie mogę patrzeć na donice i po raz kolejny wróciłam wczoraj z CO bez niczego. Kompletnie zero. Wypalenie sadzeniowe ewidentnie. Nie jest dobrze...
Agatorek 20:54, 12 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
mrokasia napisał(a)
To wstawię jeszcze fotkę mojego ulubionego w tej chwili fragmentu . Wiem, że już był pińcet razy ale za każdym razem gdy na niego spojrzę, szczególnie o poranku, to mi się gęba śmieje .


Piękny zakątek , limki jednak mają ten urok.

A bagażnik (i jego zawartość) bardzo optymistyczny!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Johanka77 21:32, 12 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
To wstawię jeszcze fotkę mojego ulubionego w tej chwili fragmentu . Wiem, że już był pińcet razy ale za każdym razem gdy na niego spojrzę, szczególnie o poranku, to mi się gęba śmieje .


Pińcet jeden mi się podoba
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Johanka77 21:33, 12 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
A dziś taka sytuacja .

Poszłyśmy z Łucją tylko pooglądać .


Jesooo… to już skrzynkami trza brać?!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies