Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

jolanka 09:54, 15 lis 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasiu, wiem, ze szkoda tych kul ale będą nowe zakupy

Asiu-Johanko, uśmiałam się z tego orła. Może jak ma rozpostarte skrzydła to odleci
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
tulucy 09:57, 15 lis 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Rzekłabym, że zmiana radykalna. Ale znając Cię, to wymyślisz coś takiego, że będzie jeszcze lepiej niż przed zmianą
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
mrokasia 11:20, 15 lis 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17972
Juzia, Johanka, Jolanka i Lucy - no zmiana faktycznie radykalna. Ale z nowymi nasadzeniami się nie spieszę - pomieszkam, popatrzę, pomyślę. Na razie cieszy mnie, że bez przeszkód mogę wnieść nawet duże zakupy do domu .

Ponieważ w planach mamy przebudowę frontu/ganku to i tak nic bym nie sadziła do ziemi. Ewentualnie myślę nad donicami z kulami cisowymi. Oczywiście, nie z takimi dużymi gotowymi bo nie zamierzam brać kredytu ale gdybym dorwała takie baccaty jak dwa lata temu i w tym roku to chętnie przygarnę i będę sobie formować .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 13:57, 15 lis 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jakieś wykrzykniki typu cisy fastigiata. A może rzeczywiście kule w donicach.
____________________
Agatorek 14:24, 15 lis 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Szkoda kul, ale wiadomo, trzeba też patrzeć na praktyczną stronę, żeby można było normalnie wejść do domu . Kule cisowe w donicach na pewno byłyby bezpieczniejsze .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
inka74 15:50, 15 lis 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Bez kul łyso ale bardziej praktycznie. Nie zawsze to co ładne na zdjęciu sprawdza się w realu. Czasami trzeba się z roślinkami pożegnać. Rozumiem, że nikt nie chciał przyjechać i ich sobie wykopać jak tych mega dużych tuj?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Pszczelarnia 17:24, 15 lis 2021


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Na pewno bez tuj jest lepiej, więc nie ma co żałować.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
lilarose 18:44, 15 lis 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
mrokasia napisał(a)
Juzia, Johanka, Jolanka i Lucy - no zmiana faktycznie radykalna. Ale z nowymi nasadzeniami się nie spieszę - pomieszkam, popatrzę, pomyślę. Na razie cieszy mnie, że bez przeszkód mogę wnieść nawet duże zakupy do domu .

Ponieważ w planach mamy przebudowę frontu/ganku to i tak nic bym nie sadziła do ziemi. Ewentualnie myślę nad donicami z kulami cisowymi. Oczywiście, nie z takimi dużymi gotowymi bo nie zamierzam brać kredytu ale gdybym dorwała takie baccaty jak dwa lata temu i w tym roku to chętnie przygarnę i będę sobie formować .

nie wiem, nie wiem Kasia, czy to taka korzyść- po co Ci duże zakupy do domu??? Teraz więcej kasy rozpuścisz na nieogrodowe sprawy- tak, to coś Cię ograniczało
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Basieksp 19:01, 15 lis 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10196
Zmiana radykalna, ale jak piszesz wymuszona, te kule ładnie tam pasowały, kombinowała bym z czymś podobnym w donicach
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiolka5_7 19:03, 15 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20464
Kule cisowe na miejsce usuniętych tujowych popieram
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies