Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 22:15, 15 sty 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Po kominkach latam bo tam się przynajmniej coś dzieje, jakieś ogrodowe prace, zakupy nasienne albo przynajmniej jakieś rozkminki . U mnie nic więc i aktualizować nie ma czego... No chyba, że wstawię zdjęcie połamanych i rozwłóczonych po ogrodzie miskantów .

Chociaż pójdę jutro obejrzeć z bliska stopień zaawansowania ciemierników i kaliny Charles Lamont. Może choć ze dwa zdjęcia uda się cyknąć to wstawię, żeby nie było .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magara 00:16, 16 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Znaczy przejawia Osoba dobre chęci
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
lilarose 00:48, 16 sty 2022


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Po kominkach lata, a u siebie żadnej aktualizacji nie czyni.

nie można na Kasię krzyczeć, bo biega po warszawskich ogródkach- a w mieście ogrody rzecz bezcenna, trzeba wspierać
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Gruszka_na_w... 13:15, 16 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
mrokasia napisał(a)

Chociaż pójdę jutro obejrzeć z bliska stopień zaawansowania ciemierników i kaliny Charles Lamont. Może choć ze dwa zdjęcia uda się cyknąć to wstawię, żeby nie było .



Dorzuć jeszcze zdjęcia psiorów w zimowej odsłonie i widoki na nową część. Uradujesz nasze oczęta.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
mrokasia 15:09, 16 sty 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Magara napisał(a)
Znaczy przejawia Osoba dobre chęci


I nawet dobre chęci przerodziły się w czyny .
Ciemierniki dobrze się zapowiadają.


lilarose napisał(a)

nie można na Kasię krzyczeć, bo biega po warszawskich ogródkach- a w mieście ogrody rzecz bezcenna, trzeba wspierać


Oooo, dziękuję Ci kochana .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Dorzuć jeszcze zdjęcia psiorów w zimowej odsłonie i widoki na nową część. Uradujesz nasze oczęta.


Ekhm, jakby tu określić - ogród aktualnie nie nadaje się do prezentacji . Psiory rozszarpały rano zabawkę i wszędzie wala się to białe wypełnienie wraz z połamanymi źdźbłami miskantów ... A ja nie mam dziś siły na porządki.
Ale mam takie foty szkodników:
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 15:13, 16 sty 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33360
Super psiaki

Ciemierniki cudowne.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Judith 15:19, 16 sty 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Ale rozkoszne widoki! Drugie psie zdjęcie to niemal kopia sytuacji na mojej kanapie - u mojego szkodnika dodatkowo jeszcze podusia pod głową .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magara 15:25, 16 sty 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Dobry początek dobrych chęci
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 15:54, 16 sty 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10209
Nawet bardzo dobrze się zapowiadają ładnie zapączkowane
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
antracyt 15:59, 16 sty 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Mordeczki wyglądają dość niewinnie
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies