Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Martka 10:19, 05 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Kasiu, psiaki cudowne i nudy z nimi nie ma Ciemierniki - czekam na spektakl!
mrokasia 14:46, 05 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Helen, Zuza, Hania, Basia, Kama, Agnieszka, Iwonka, Johanka - jak widać dla każdej z nas ten najgorszy miesiąc jest inny .
Judith, Martka - wszystkiego najlepszego dziewczyny!!!
Johanka - dla mnie wiosna w lutym to doskonały pomysł
Kasya - budź się, budź! Wiosna idzie
Tess - coś podobnego, ja póki co na moich nic nie widziałam. Ale ciemierniki mam od niedawna.
Martka - tiaaa, psiaki cudowne... szkodniki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:58, 05 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Dziś wreszcie ruszyłam do ogrodu. Pogoda była całkiem, całkiem, było całkiem przyjemnie aż do momentu gdy zaczął padać grad z deszczem...
W każdym razie trochę posprzątałam na środkowych rabatach (bo widzę je z okien salonu i kuchni ). Przede wszystkim pozbierałam połamane źdźbła miskantów, które walały się na rabatach i trawniku. Wycięłam parę bylin. Potem razem z eMem przycięliśmy do połowy część miskantów. W sumie uzbierało się 6 worów .
Sezon uważam za rozpoczęty .

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 15:50, 05 lut 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Zazdroszczę rozpoczęcia sezonu
U mnie pogoda średnia,pospacerowałam tylko po ogrodzie.Ale już zacieram ręce na lepszą pogodę i też będę ciachać..standardowo najpierw seslerie i byliny.

Ciemierniki cudnie się zapowiadają
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
April 15:51, 05 lut 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10148
Widzę że dzisiaj robiłyśmy to samo i z tej samej przyczyny przerwałyśmy Poprawiła ci praca w ogrodzie nastrój? Bo mi bardzo
Ciemierniki super.
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 16:34, 05 lut 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11592
Też planowałam do ogrodu wyskoczyć ale pogoda co chwila psikusy robi. Pokazuje się słońce, by za chwilę walnąć gradem i tak cały dzień
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 16:43, 05 lut 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33367
Prześliczne ciemierniki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Magleska 17:45, 05 lut 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Kasia ja też rozpoczęłam sezon
ciemierniki śliczne mój jeden kwitnie ,a młodziaki z siewek od Sylwii nie mają kwiatuszków -pewnie w przyszłym sezonie dopiero zakwitną

Superowe te Twoje psiaki łobuzerskie oczęta

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ewik 21:21, 05 lut 2022


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Cudne ciemierniki .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
mrokasia 09:42, 07 lut 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Wiolka5_7 napisał(a)
Zazdroszczę rozpoczęcia sezonu
U mnie pogoda średnia,pospacerowałam tylko po ogrodzie.Ale już zacieram ręce na lepszą pogodę i też będę ciachać..standardowo najpierw seslerie i byliny.

Ciemierniki cudnie się zapowiadają


Bardzo dobrze mi to zrobiło. No i z większą przyjemnością wyglądam teraz przez okna a i ciemierniki lepiej widoczne bo im kilka starych liści wycięłam .

April napisał(a)
Widzę że dzisiaj robiłyśmy to samo i z tej samej przyczyny przerwałyśmy Poprawiła ci praca w ogrodzie nastrój? Bo mi bardzo
Ciemierniki super.


Taaak, czytałam u Ciebie .
Zdecydowanie mi się nastrój poprawił .

antracyt napisał(a)
Też planowałam do ogrodu wyskoczyć ale pogoda co chwila psikusy robi. Pokazuje się słońce, by za chwilę walnąć gradem i tak cały dzień


U mnie też sobota była zmienna. Do 13-14 było bardzo przyjemnie a potem ten deszcz z gradem popsuł wszystko. I zimno się zrobiło.

Anda napisał(a)
Prześliczne ciemierniki


To prawda. Czekam aż rozwiną kwiaty .

Magleska napisał(a)
Kasia ja też rozpoczęłam sezon
ciemierniki śliczne mój jeden kwitnie ,a młodziaki z siewek od Sylwii nie mają kwiatuszków -pewnie w przyszłym sezonie dopiero zakwitną

Superowe te Twoje psiaki łobuzerskie oczęta


Witaj w klubie . Przy sporym ogrodzie jest co robić po zimie .
Ja też mam kilka takich mniejszych ciemierników sadzonych w zeszłym sezonie ale powinny kwitnąć bo miały kwiaty. Tylko są chyba późniejsze. Wydaje mi się, że jakieś zawiązki pąków wyłażące z ziemi widziałam. Może i Twoje jeszcze zakwitną .
Psiaki łobuzy-szkodniki są kochane .

Ewik napisał(a)
Cudne ciemierniki .


Ciemierniki dziękują .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies