Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 22:49, 25 maj 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22036
Judith napisał(a)

Poważnie? Ja widziałam rzeźby wiatrowe za ponad 1000 zeta!


Pewnie oglądałaś te importowane z Anglii. Cudne są. W ogrodzie Anulki/Zany wyglądały nieziemsko. Ich cena podskoczyła po wyjściu wysp z UE.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Martka 23:16, 25 maj 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Zakupy zawsze nas podkręcają  Wiatraczek świetny, gratulacje. Ciekawa jestem, gdzie będzie się kręcił. Cena bardzo przystępna. Ja jeszcze nie mam wizji na ozdoby, ale szukałam stacjonarnie sensownego poidełka dla ptaków takiego na drucie wbijanego w ziemię i nic nie widzę.
Basieksp 23:29, 25 maj 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10251
Bardzo fajny zakup ciekawa jestem jak będzie się prezentował na rabatach, napewno ładnie, może obok jakiś traw, albo jakieś zwiewne, delikatne kwiaty ?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Wiolka5_7 08:56, 26 maj 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20497
Ale fajny ten wiatraczek
Jak po zakupie ważek czaję się na kolejne ozdóbki, więc wiesz to dopiero początek
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mrokasia 20:00, 26 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
April napisał(a)
I znów piękne ujęcia. Komary szaleją na deszcz. Od wczoraj pada. Niby dobrze ale podobno tak będzie do połowy czerwca. To już mniej optymistycznie. Po deszczu jak jeszcze mocniej u ciebie bujnie to już z maczetą będziesz wchodzić.
Patrzę, patrzę i szukam ci miejsca na Geishę


Myślę, że komary tną bez względu na aurę, no na deszcz są bardziej wściekłe...
Popadało wczoraj solidnie. Dziś tylko pokropiło przelotnie ale wyglada jakby miało padać w nocy. Zobaczymy. Jak po deszczu bujnie to nie będę wchodzić w rabaty i już .
Chyba na Geishę miejsca nie znajdę. Trudno, nie można mieć wszystkiego.

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Świetny ten wiatraczek. Kolor ma ładnie spatynowany. Gdzie mu znajdziesz miejscóweczkę?


Wiatraczek dziękuje. Kolorem pasuje do moich żurawi.
Dziś chodziłam i szukałam mu fajnej miejscówki. Póki co nie znalazłam. Ale znajdę na pewno .

Judith napisał(a)

Poważnie? Ja widziałam rzeźby wiatrowe za ponad 1000 zeta!

Serio, serio .

Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Pewnie oglądałaś te importowane z Anglii. Cudne są. W ogrodzie Anulki/Zany wyglądały nieziemsko. Ich cena podskoczyła po wyjściu wysp z UE.

Też je oglądałam, piękne ale drogie. Za drogie jak dla mnie.

Martka napisał(a)
Zakupy zawsze nas podkręcają  Wiatraczek świetny, gratulacje. Ciekawa jestem, gdzie będzie się kręcił. Cena bardzo przystępna. Ja jeszcze nie mam wizji na ozdoby, ale szukałam stacjonarnie sensownego poidełka dla ptaków takiego na drucie wbijanego w ziemię i nic nie widzę.


Woatraczek dziękuje .
Niestety, stacjonarnie to trudno takie rzeczy dostać. Poidełka na drucie widziałam na allegro.

Basieksp napisał(a)
Bardzo fajny zakup ciekawa jestem jak będzie się prezentował na rabatach, napewno ładnie, może obok jakiś traw, albo jakieś zwiewne, delikatne kwiaty ?

Dzięki Basiu. Muszę mu znaleźć fajne miejsce. Już wiem, że musi być w miejscu gdzie będzie oglądany tylko z przodu .

Wiolka5_7 napisał(a)
Ale fajny ten wiatraczek
Jak po zakupie ważek czaję się na kolejne ozdóbki, więc wiesz to dopiero początek


Fajny, fajny . Ja jako pierwsze kupiłam w zeszłym roku dwa żurawie. A taki wiatraczek chodził za mną od jakiegoś czasu. No i mam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:13, 26 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Parę kwiatków .
Żylistek

Kalina z rutewką

Floksik


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 20:16, 26 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Tiarelka

Bodziszek korzeniasty

Bodziszek Rozanne pokazał pierwszego kwiatuszka

Przywrotniki

Orlik
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Roocika 08:38, 27 maj 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Kasiu, ten żylistek bardzo ładny. Pamiętasz odmianę?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
DariaB 09:40, 27 maj 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Śliczne te kwiatki orlik uroczy, moje bodziszki jeszcze nie kwitną, a przywrotnik mam na podobnym etapie
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
mrokasia 10:08, 27 maj 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
Roocika napisał(a)
Kasiu, ten żylistek bardzo ładny. Pamiętasz odmianę?


To żylistek karłowy Yuki Cherry Blossom.

DariaB napisał(a)
Śliczne te kwiatki orlik uroczy, moje bodziszki jeszcze nie kwitną, a przywrotnik mam na podobnym etapie


Codziennie pokazuje się coś innego .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies