Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 17:11, 03 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Asia, chyba też mnie czeka takie sprawdzanie z wujkiem guglem .

Izka, he he he. Na nowej rabatce wsadziłam sobie 3 krzaczki i chwilę mi zajęło by sobie przypomnieć co to za jedne .

Urobiona jestem po pachy i szczęśliwa po kokardy . Skończyliśmy z eMem robotę pod kuchennym oknem, em dosypał kamienia na poszerzone przejście. Jest mega wygodnie, to była dobra decyzja.
Wyczyściłam dwie rabaty za domem, przesadziłam jaśminowca, buczka Mercedes na pniu i parę bylin. I padłam.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
ajka 17:18, 03 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4293
Dobra zmiana z tują. Wygoda najważniejsza. Przesadzanie dużych drzew to mordęga, dobrze że macie to już z a sobą.

Z roślinami też tak mam jak ty. Przy wycinaniu bylin i odchwaszaczaniu mocno się naglowiłam, co gdzie mam. Tym bardziej, że rośliny same już się rozsiewają. Wczesną wiosną ciężko wszystko odróżnić.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Magleska 19:06, 03 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19318
Kasia podziałaliście
zmniejszanie rabat rzadko spotykane na forum
ID też mam zamiar wywalić ,ale to pewnie dopiero na koniec sezonu -wkurzają mnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 19:12, 03 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 8213
Mrokasia rozwaliłaś system tym zmniejszeniem rabaty. To chyba pierwszy przypadek na O



____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Makao 19:12, 03 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4920
Rojodziejowa napisał(a)


Mnie się wydawało, że pamiętam, gdzie co wsadzam... a potem chodzę z komórką i fotkami z pomocą googla wyszukuję co to rośnie byle by nie wyrwać czegoś cennego

Też zapominam. Wkurza mnie to. Rok temu zaznaczyłam miejsca tabliczkami i też zrobiłam zdjęcie. Na razie nic nie wyrosło
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
TAR 21:03, 03 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 8553
Swietna zmiana. Pomimo zmniejszenia na plus
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magara 23:44, 03 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
LIDKA napisał(a)
Mrokasia rozwaliłaś system tym zmniejszeniem rabaty. To chyba pierwszy przypadek na O





To samo sobie pomyślałam

Ale chyba Kaśku za wizjonerkę nie zostaniesz uznana tym maleńkim przypadkiem
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
mrokasia 12:16, 04 mar 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18724
Ania Ajka, Ania Makao, w zeszłym roku bardzo długo nie wiedziałam co mi wychodzi z ziemi w jednym miejscu i z dużą ciekawością obserwowałam jak się rozwija. A potem mnie olśniło, że to rozwar .

Magda, Lidka, Tarcia, Magara, nie sądziłam, że zmniejszenie rabatki o 0,5m2 wywoła takie poruszenie . Ale spieszę Was uspokoić - wyrównam to powiększeniem dwóch innych rabatek .


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 12:35, 04 mar 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10616
mrokasia napisał(a)


Jaka wypasiona kępa Taką sadziłaś czy tak ci super przyrastają? U mnie te ciemne nie chcą przyrastać. Zresztą żadne nie chcą
No i gratki że się uporaliście z thują Musiało być ciężko.
____________________
April April podbija las Mazowsze
UrsaMaior 13:04, 04 mar 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8791
Mrokaśka je jajkami podkarmia U mnie też szału nie robią, niestety.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies