Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 10:22, 09 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:27, 09 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
SaskiaFarkas 10:38, 09 kwi 2024

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 209
Po prostu pięknie !!!.Aż bym tam u Ciebie kawy się napiła i poleżała hihihi. Bardzo mi się podoba Twój ogród. Drzewa pięknie kwitną. Też chciałabym takie mieć . Które polecasz by zasłonić okoliczny dom sąsiada?. Szczególnie interesuje mnie to drzewko koło szklarni między dwoma płotkami lub domku narzędziowego. Do jakiej szerokości i wysokości dorastają?
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11783-aranzacja-ogrodka-przy-zabudowie-blizniaczej
MartaCho 10:48, 09 kwi 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2209
Kasia, gdzie nie spojrzeć, tam przepięknie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
mrokasia 10:49, 09 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
SaskiaFarkas napisał(a)
Po prostu pięknie !!!.Aż bym tam u Ciebie kawy się napiła i poleżała hihihi. Bardzo mi się podoba Twój ogród. Drzewa pięknie kwitną. Też chciałabym takie mieć . Które polecasz by zasłonić okoliczny dom sąsiada?. Szczególnie interesuje mnie to drzewko koło szklarni między dwoma płotkami lub domku narzędziowego. Do jakiej szerokości i wysokości dorastają?


Zapraszam serdecznie, wpadaj .
Drzewa, o które pytasz to wiśnie Kanzan. Dorastają do 5-8m a rozpiętość korony to 3-5m. Wiosną pięknie kwitną a jesienią ślicznie się przebarwiają. Polecam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 10:50, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Jeszcze nie zdążyłam przetrawić poprzednich pyszności a ty zapodajesz nowe
Grozi cukrzycą
____________________
April April podbija las Mazowsze
DariaB 10:57, 09 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Kasiu u Ciebie jak zawsze pięknie! Wiosna pędzi jak szalona w tym roku, śś już u mnie skończyła kwitnienie. Kanzany wystrzeliły pąkami, są w tym roku po prostu obłędne. Szkoda derenia, doczytałam, że padł Miałam kiedyś białą jeżówkę i też zaginęła, gdzieś czytałam, że one wypadają z ogrodów. Jeżówki te zwykłe się u mnie super sieją i też je bardzo lubię.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
SaskiaFarkas 11:14, 09 kwi 2024

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 209
A czy wiśnie Kazan można przycinać?. Mam malutki ogródek i trochę obawiam się, że będzie za duża. Wstawie później zdjęcie na swoim wątku gdzie planowo myślałam posadzić.
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11783-aranzacja-ogrodka-przy-zabudowie-blizniaczej
DariaB 11:17, 09 kwi 2024


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
SaskiaFarkas napisał(a)
A czy wiśnie Kazan można przycinać?. Mam malutki ogródek i trochę obawiam się, że będzie za duża. Wstawie później zdjęcie na swoim wątku gdzie planowo myślałam posadzić.

Można, wiśnie się tnie po kwitnieniu. Ja też mam mały ogród, u mnie rosną wiśnie 3m od domu i już mi prawie do kuchni przez okno włażą, a one rosną bardzo szybko. Korona Kanzanów samoistnie kształtuje się w literę V.
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
UrsaMaior 11:24, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8336
Denerwujesz ludzi, stara;D
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies