Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Wiaan 23:24, 06 kwi 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5352
Kasia ale masz ładnie Jeżówki u mnie też różnie ruszają, a siewek Magnus mam w pip
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agatorek 00:06, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Widzę, że judaszowiec ma pączki
I jaka piękna (tfu, tfu) wiśnia ❤️. I tawuły już Ci kwitną . U mnie jeszcze bez kwiatów .

Sorki za fiołka . Mój jeszcze nie kwitnie, może się wstydzi
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magara 00:11, 07 kwi 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6823
Kasia, i Ty masz wiosnę ponadnormatywną jak na moje standardy
No pięknie jest Gen zazdrości u mnie rośnie w siłę
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
nicol21 01:40, 07 kwi 2024


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
Booosze - cóż za ogromne ciemierniki. Może ich sezon się konczy,ale ciężko się Twoimi nie zachwycić.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
antracyt 07:17, 07 kwi 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11773
Bardzo lubię zdjęcia z Twojego ogrodu o każdej porze roku
Ślimaki grasują "hordami" nawet u mnie. A to zjawisko niespotykane. Mokra, ciepła zima bardzo im w tym pomogła.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Agatorek 14:39, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Kasiu, zajrzyj do mnie. Zrobiłam fotkę mojemu fiołkowi. Wg mnie to taki ciemny róż
Masz takiego?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
SaskiaFarkas 20:01, 07 kwi 2024

Dołączył: 16 lut 2024
Posty: 209
Ale ślicznie!!!. Piękny masz ogród.
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11783-aranzacja-ogrodka-przy-zabudowie-blizniaczej
April 10:11, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
mrokasia napisał(a)


Cud, miód i orzeszki To była świetna decyzja żeby dać tu ŚŚ. Bosko wyglądają te biało zielone chmurki na tle białego muru.
____________________
April April podbija las Mazowsze
mrokasia 10:11, 09 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
tulucy napisał(a)
A ja mogę tylko potwierdzić wszystko, poza ślimakami, bo tych nie widziałam... Ale rośliny tłusciutkie, na wypasie rabaty. A już ciemierniki Kasia ma po prostu obrzydliwe... no wstyd nie wiem, czym ona je karmi. Utyte niemożebnie.


Bo ślimaki grasują nocą .
Dzięki kochana. Ciemiernikom chyba się u mnie podoba.

Wiaan napisał(a)
Kasia ale masz ładnie Jeżówki u mnie też różnie ruszają, a siewek Magnus mam w pip


Dziękuję . Daje jeszcze czas tym moim maruderom, zobaczymy. Siewek zwyklaków też trochę mam i bardzo się z tego cieszę .

Agatorek napisał(a)
Widzę, że judaszowiec ma pączki
I jaka piękna (tfu, tfu) wiśnia ❤️. I tawuły już Ci kwitną . U mnie jeszcze bez kwiatów .

Sorki za fiołka . Mój jeszcze nie kwitnie, może się wstydzi


Judaszka codziennie oglądam i niecierpliwie czekam na te kwiatki.
Fiołek jest śliczny, nie wiem zupełnie czemu spodziewałam się jasnoróżowego .

Magara napisał(a)
Kasia, i Ty masz wiosnę ponadnormatywną jak na moje standardy
No pięknie jest Gen zazdrości u mnie rośnie w siłę


No pędzi to wszystko jak głupie... Wcale to nie jest takie dobre chyba. Nie zazdrość, u mnie będzie po kwiatach jak u Ciebie nastąpi rozkwit.

nicol21 napisał(a)
Booosze - cóż za ogromne ciemierniki. Może ich sezon się konczy,ale ciężko się Twoimi nie zachwycić.


Fakt, ogromne są te kępy, szczególnie jedna, ma chyba ponad 50cm średnicy . Kwiaty mają niezwykle trwałe, mogą cieszyć nawet do czerwca.

antracyt napisał(a)
Bardzo lubię zdjęcia z Twojego ogrodu o każdej porze roku
Ślimaki grasują "hordami" nawet u mnie. A to zjawisko niespotykane. Mokra, ciepła zima bardzo im w tym pomogła.


A baaardzo dziękuję, cieszę się, że się ogród podoba .
Ślimaki to jedno, właśnie objawiły się u mnie mrówki, tych też zatrzęsienie . Zaraz będą sobie hodować mszyce.

Agatorek napisał(a)
Kasiu, zajrzyj do mnie. Zrobiłam fotkę mojemu fiołkowi. Wg mnie to taki ciemny róż
Masz takiego?


Tak, tak, takie same . Magenta .

SaskiaFarkas napisał(a)
Ale ślicznie!!!. Piękny masz ogród.


Dziękuję bardzo!!! Bardzo mi miło .
April napisał(a)


Cud, miód i orzeszki To była świetna decyzja żeby dać tu ŚŚ. Bosko wyglądają te biało zielone chmurki na tle białego muru.


Cmok . Jestem bardzo zadowolona, czekam na szybki wzrost ŚŚ, powinna zrobić tu dobrą robotę. Całe szczęście, że ta donica jest akurat na wysokości garaży tych bliźniaków, ŚŚ już teraz fajnie tu wygląda a jak urośnie to przesłoni dachy.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 10:16, 09 kwi 2024


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Poranny oblot ogrodu - wszystko tak szybko się rozwija, że rano w pąkach a po południu w kwieciu. Można coś przegapić .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies