Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

Gruszka_na_w... 18:52, 09 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
Cebule spróbuj wsadzić do donic.
Śniegowa pierzynka dodała ogrodowi uroku.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 21:08, 09 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Uwielbiam taki świeży śnieżek w ogrodzie, aż prawie nie chodzę wtedy po nim, tylko jak muszę bo taki czyściutki. Ogród jak z bajki wygląda
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
DorKa 08:19, 14 sty 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
A propos śniegu u mnie wczoraj z dachu spadła taka jego ilość,że Bogu dziękowałam,że psa na tarasie nie było. Masakra.A dziś cały śnieg odpływa Szkoda,że to roztopy wiosenne jeszcze nie są...
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 18:43, 28 sty 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Piękne te zimowe fotki
Jak tam Kasiu u Ciebie ? U mnie różnie .....czasem już dobrze ,ale jeszcze nie potrafię się pogodzić ......

Czekam na wiosnę z utęsknieniem na kopanie ,plewienie ,sprzątanie w ogrodzie
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 16:58, 30 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
Wiolu, Haniu, Asiu, Dorko, Madziu - dziękuję Wam za odwiedziny. Śniegu w tym roku chyba więcej niż w poprzednich latach. Co prawda nie pada go na raz zbyt dużo ale od kilku tygodni co jakiś czas coś tam pada. Dziś też trochę sypie.

Nie było mnie przez chwilę bo pojechałam na długo oczekiwany urlop, po słońce i słodkie nic-nie-robienie. Nie do końca jednak nam się ten urlop udał. Tuż przed wyjazdem jeden z naszych kotów zachorował. Zostawiliśmy go z bólem serca pod troskliwą opieką. Niestety, mimo ogromnych starań i terapii, nie udało się go uratować . Pożegnaliśmy się z nim następnego dnia po powrocie. To był mój ukochany kot .

Też czekam na wiosnę, końcówka zeszłego roku i początek tego roku były dla nas trudne...

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 17:07, 30 sty 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18027
Kilka fot dla lepszego nastroju
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gruszka_na_w... 18:21, 30 sty 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22072
No, tego Ci trzeba było.
Nasi czworonożni przyjaciele za krótko żyją, niestety. W ciągu naszego życia często musimy się mierzyć z bólem po ich stracie. Współczuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 20:09, 30 sty 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Hmm, jak to w życiu, wszystkiego musi być po trochu, i dobrego i, no niekoniecznie dobrego
Fajnie, że odpoczęliscie trochę.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 20:09, 30 sty 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Szkoda futrzaka ;( zżywamy się z naszymi pupilami.

Dobrze, że znaleźliście czas na odpoczynek. Tyle osób nagle gorące klimaty pokazuje. Oj, tęsknimy do wiosny.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margerytka40 20:20, 30 sty 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajny taki urlop w ciepłych krajach gdy u nas zima w pełni. Słoneczko ładuje akumulatory. Straty kotka współczuję, niestety tak jak napisała Hania jest to nieodłączny element posiadania zwierzaka i trudne to chwile. Cóż.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies