Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 11:32, 05 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Kamiś - dziękuję, trudno rozstawać się z przyjaciółmi... ale widziałam w przelocie Twojego nowego urwisa, słodki

Madziu - może i pięknie, ale wolę inne piękno wiosenne i letnie

Haniu - powiem Ci, że juki w zimie (i nie tylko ) robią dobrą robotę, mam je zestawione z lawendami

Dorka - no kiedyś ta wiosna musi przyjść przecież , dziś patrzyłam w B na prymulki, ale jakoś nie za bardzo je lubię, nie wiem czemu...

Johanka - to jest nas dwie marzące . U nas na szczęście nie było tyle śniegu. I co nie dojechałaś do pracy???

Wiola - tego słonka to najbardziej brakuje...

Monia - ze zwierzakami jak z dziećmi, są po prostu członkami rodziny. A tego derenia warto mieć. Cyknę mu fotkę jak teraz wygląda. Nawet bez liści ma ładny pokrój.

____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 12:24, 05 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
Wiecie co? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie zdążyłam na jesieni posadzić tulipanów i krokusów na frontowej i pojałowcowej. Plułam sobie w brodę i kilka dni temu nawet zastanawiałam czy może jeszcze teraz je wsadzać jak tylko będzie możliwość. A dziś okazało się, że mamy kłopot z instalacją elektryczną w ogrodzie (jakieś przebicie od lamp ogrodowych) i będziemy musieli rozkopać frontową, kawałek pojałowcowej i rabatę pod garażem by wymienić wszystkie kable. No i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie???


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 12:48, 05 lut 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20605
mrokasia napisał(a)
Wiecie co? Nic nie dzieje się bez przyczyny. Nie zdążyłam na jesieni posadzić tulipanów i krokusów na frontowej i pojałowcowej. Plułam sobie w brodę i kilka dni temu nawet zastanawiałam czy może jeszcze teraz je wsadzać jak tylko będzie możliwość. A dziś okazało się, że mamy kłopot z instalacją elektryczną w ogrodzie (jakieś przebicie od lamp ogrodowych) i będziemy musieli rozkopać frontową, kawałek pojałowcowej i rabatę pod garażem by wymienić wszystkie kable. No i jak tu nie wierzyć w przeznaczenie???



Nie ma tego złego,co by na dobre nie wyszło
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
mikina34 14:41, 05 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)
(...)
Monia - ze zwierzakami jak z dziećmi, są po prostu członkami rodziny. A tego derenia warto mieć. Cyknę mu fotkę jak teraz wygląda. Nawet bez liści ma ładny pokrój.


Dokładnie tak jak piszesz, moje dziecię juz odchowane (prawie) przytulać się nie chce, psiaki nie mają wyjścia i cierpliwe znoszą moje mizianki i przytulanki
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 15:10, 05 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18100
mikina34 napisał(a)

Dokładnie tak jak piszesz, moje dziecię juz odchowane (prawie) przytulać się nie chce, psiaki nie mają wyjścia i cierpliwe znoszą moje mizianki i przytulanki


Mój dzieć już odchowany całkiem . A ten kot był właśnie taki jak pies, można go było w dowolnej chwili poprzytulać, pomiziać. Pozostałe nasze ogony dają się miziać tylko gdy one tego chcą .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 16:07, 05 lut 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dojechałam. Ale ze 20 minut mieliłam się po śniegu
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
DorKa 08:02, 06 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
a propos cebulowych pamiętam jak niedawno martwiłaś się,że nie posadziłaś Miałaś nosa
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Margerytka40 08:11, 06 lut 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ale numer z tymi cebulkami, wyszło ns to, że dobrze się stało. A awarii współczuję, irytują takie przeróbki na rabatach no ale jak mus to mus. My właśnie rozkminiamy z M doprowadzenie prądu do altany przyszłej
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
inka74 08:28, 06 lut 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Cebulowe możesz teraz w doniczce podpędzić i będą na wiosnę jak znalazł.
Z tymi kablami to nieciekawie. Ale jak przebicie jest to lepiej to zrobić, aby ciebie przy pracach ogrodowych nie popieściło.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mikina34 09:31, 06 lut 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
mrokasia napisał(a)


Mój dzieć już odchowany całkiem . A ten kot był właśnie taki jak pies, można go było w dowolnej chwili poprzytulać, pomiziać. Pozostałe nasze ogony dają się miziać tylko gdy one tego chcą .

Smuteczek... ale może teraz małż będzie miał korzyść, bo kogoś musisz miziać w zamian
Kasik, co do tej szałwii różowej wysokiej u mnie to mogę Ci podesłać siewki, na pewno będzie ich od czorta, będę Sylwii wysyłała to za jednym zamachem pójdzie, daj znać
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies