Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mikina34 10:42, 31 sty 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Mam nadzieję Kasiu, że mimo wszystko naładowałaś akumulatory dobrą energią... zdjęcia piękne, aż żal za okno spoglądać
Z naszą sunią jechaliśmy o 1-szej w nocy w Wigilię na dyżur,dobrze pamiętam ten strach... współczuje straty przyjaciela...
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
DorKa 08:15, 01 lut 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Lepszego Nastroju mówisz No nie wiem czy mi się nie pogorszył Żarcik! Jest Pięknie!!! ale zazdroszczę na serio Z takim akumulatorem do wiosny na pewno dasz radę. Miłego weekendu!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 09:45, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
No, tego Ci trzeba było.
Nasi czworonożni przyjaciele za krótko żyją, niestety. W ciągu naszego życia często musimy się mierzyć z bólem po ich stracie. Współczuję.


Zdecydowanie potrzebowałam tego ciepła i relaksu, choć świadomość zostawienia chorego przyjaciela, mimo że pod doskonałą opieką, była bolesna...
No coż...
Dziękuję Haniu.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:46, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
jolanka napisał(a)
Hmm, jak to w życiu, wszystkiego musi być po trochu, i dobrego i, no niekoniecznie dobrego
Fajnie, że odpoczęliscie trochę.


Dzięki Joluś .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:48, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
inka74 napisał(a)
Szkoda futrzaka ;( zżywamy się z naszymi pupilami.

Dobrze, że znaleźliście czas na odpoczynek. Tyle osób nagle gorące klimaty pokazuje. Oj, tęsknimy do wiosny.


Ano szkoda . To był taki koto-pies, wychowany od maleńkości, mądry bardzo.

Ja uwielbiam takie wyjazdy w zimie - skracam sobie czas oczekiwania na wiosnę i ładuję akumulatory . Niestety, przy okazji zawsze wracam z nadprogramowymi kilogramami... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:49, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Margerytka40 napisał(a)
Fajny taki urlop w ciepłych krajach gdy u nas zima w pełni. Słoneczko ładuje akumulatory. Straty kotka współczuję, niestety tak jak napisała Hania jest to nieodłączny element posiadania zwierzaka i trudne to chwile. Cóż.


Dziękuję Asiu .
Urlop fajny, miło się wygrzać po kilku miesiącach szarugi i zimna u nas.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:50, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
mikina34 napisał(a)
Mam nadzieję Kasiu, że mimo wszystko naładowałaś akumulatory dobrą energią... zdjęcia piękne, aż żal za okno spoglądać
Z naszą sunią jechaliśmy o 1-szej w nocy w Wigilię na dyżur,dobrze pamiętam ten strach... współczuje straty przyjaciela...


Tak, naładowałam, choć po powrocie szybko trzeba było wrócić do smutnej i trudnej rzeczywistości.
I jak Twoja sunia?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:51, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
DorKa napisał(a)
Lepszego Nastroju mówisz No nie wiem czy mi się nie pogorszył Żarcik! Jest Pięknie!!! ale zazdroszczę na serio Z takim akumulatorem do wiosny na pewno dasz radę. Miłego weekendu!


Dorka, Ty żartownisiu .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:52, 04 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
W weekend pogoda była co prawda słaba bo mokro ale ciepło! W sobotę było 7 stopni! A dziś mokry, ciężki śnieg...
No nic, byle do marca .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 10:09, 04 lut 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Pięknie tam miałaś ........

a w domu znowu smuteczek ..... szkoda takiego kochanego zwierzaka ale co mamy zrobić ......

Byle do wiosny ....już coraz bliżej
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies