Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 13:11, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Johanka77 napisał(a)
Dojechałam. Ale ze 20 minut mieliłam się po śniegu


No to ładnie...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:12, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
DorKa napisał(a)
a propos cebulowych pamiętam jak niedawno martwiłaś się,że nie posadziłaś Miałaś nosa


Nooo
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:17, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Margerytka40 napisał(a)
Ale numer z tymi cebulkami, wyszło ns to, że dobrze się stało. A awarii współczuję, irytują takie przeróbki na rabatach no ale jak mus to mus. My właśnie rozkminiamy z M doprowadzenie prądu do altany przyszłej


Przeznaczenie jak nic .
Najgorsze, że człowiek sobie posadził i teraz chciałby sobie pielęgnować i podziwiać a tu d...a. Znów część roślin trzeba będzie wykopać. Tę frontową rabatę to w zeszłym sezonie przerabiałam chyba ze 3 albo 4 razy. Choć z drugiej strony i tak miałam na niej wiosną kopać i przesadzać bo mi 2 rozplenice zasłaniają lampy więc będzie dwa w jednym .


Ha, ha, ha, jak to przeczyta Anula z Ogrodu z rzeźbą to zacznie mi wiercić dziurę w brzuchu o świerki conica .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:21, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
inka74 napisał(a)
Cebulowe możesz teraz w doniczce podpędzić i będą na wiosnę jak znalazł.
Z tymi kablami to nieciekawie. Ale jak przebicie jest to lepiej to zrobić, aby ciebie przy pracach ogrodowych nie popieściło.


Tych cebul to mam chyba z 60szt tulipanów i pewnie z 40 krokusików, nie mam tyle doniczek chyba... Ale jakbym chciała to jak to zrobić? Posadzić teraz do doniczek i trzymać gdzie? W nieogrzewanym, ciemnym garażu będzie dobrze?

No, nie chciałabym żeby mnie ziemia kopała, wolę jak ja ją kopię .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 13:24, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
mikina34 napisał(a)

Smuteczek... ale może teraz małż będzie miał korzyść, bo kogoś musisz miziać w zamian
Kasik, co do tej szałwii różowej wysokiej u mnie to mogę Ci podesłać siewki, na pewno będzie ich od czorta, będę Sylwii wysyłała to za jednym zamachem pójdzie, daj znać


Ano smuteczek... mąż jeszcze smutniejszy niż ja...

Kochana, dziękuję Ci bardzo, dam tej swojej szansę w tym roku, zobaczę jak będzie rosła, więc ewentualnie piszę się na siewki za rok, ok? Poza tym ja raczej potrzebuję niską a ta Twoja wysoka.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 13:37, 06 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)




Ha, ha, ha, jak to przeczyta Anula z Ogrodu z rzeźbą to zacznie mi wiercić dziurę w brzuchu o świerki conica .




Odpuszczam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 13:50, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Zana napisał(a)




Odpuszczam


Ściągnęłam Cię myślami?
Cmok
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 14:01, 06 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zdecydowanie chyba mnie ściągnęłaś myślami, bo ostatnio nawet mało zaglądam. Takie tam problemiki mi się przyplątały.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
mrokasia 14:05, 06 lut 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Zana napisał(a)
Zdecydowanie chyba mnie ściągnęłaś myślami, bo ostatnio nawet mało zaglądam. Takie tam problemiki mi się przyplątały.


O kurka, to niedobrze . Gdybym mogła jakoś pomóc - jestem.
Buziaki
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 14:07, 06 lut 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
mrokasia napisał(a)


O kurka, to niedobrze . Gdybym mogła jakoś pomóc - jestem.
Buziaki


Kochana jesteś. Dzięki, ale raczej nie da się nic pomóc. Będzie dobrze, niedługo wiosna i powieje optymizmem.
Cmokam baaaardzo
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies